суботу, 6 вересня 2014 р.

Про підсумки 3-го благодійного ярмарку «Допоможемо разом онкохворій Тані Кривенко»

Дякуємо всім комсомольчанам, хто долучився 6 вересня до 3-го благодійного ярмарку «Допоможемо разом онкохворій Тані Кривенко». Небайдужі містяни змогли придбати у майстринь рукоділля вироби, виготовлені ними власноручно: прикраси, іграшки, ужиткові речі за доступними цінами.

Під час роботи благодійного ярмарку пройшла і акція «Благодійний магазин», мета якої така ж – збір коштів на придбання ліків онкохворій дитині Тані Кривенко. Тут комсомольчани змогли купити книги, картини, фоторамки, посуд, предмети одягу та ін..

Спільними зусиллями було зібрано 1380 грн. - ці кошти буде перераховано на банківський рахунок Катерини Петрівни Кривенко (матері онкохворої дитини) для придбання мед.препарату «Гептрал».Організатором ярмарку виступила благодійна організація "БФ "Подаруй надію" за підтримки громадської організації "Центр розвитку дитини і сім'ї "РОДІС".

Щира вдячність за участь у проведенні  3-го благодійного ярмарку «Допоможемо разом онкохворій Тані Кривенко» майстриням:
Ірині Сафоновій,
Любові Черненко,
Ірині Якуніній,
Наталії Лисенко,
Дар’ї Тимощук.

Дякуємо Марії Рижковій, Ірині Якуніній, Наталії Ткаченко за допомогу речами для акції «Благодійний магазин».

Дякуємо за допомогу в організації благодійного ярмарку та акції «Благодійний магазин» активістам ГО «Центр «РОДІС» Аллі Фроловій, Зої Шумаковій, Вікторії Калитці, Марії Шешені,  В’ячеславу Опарі та завідувачу сектору організаційної роботи Катерині Цехлі.

***

Таня Кривенко – дитина, яка хворіє на гострий лімфобластний лейкоз. Це саме на її лікування активісти збирали кошти під час кількох акцій «Благодійний магазин» та благодійних ярмарків:

Рік тому Таня завершила стаціонарне лікування в онковідділенні у Полтаві. Зараз вона  лікується вдома (на сухій хімії). Наразі річний запас ліків для домашнього лікування Тані, сформований і переданий рік тому БО «БФ «Подаруй надію» по завершенні стаціонарного лікування, завершився. Тепер періодично необхідно докуповувати ліки (всі онкохворі, які вдало завершили стаціонарне лікування, надалі перебувають на домашньому лікуванні протягом ще 5-ти років). Таня завершила тільки перший рік лікування. Попереду ще чотири.

0 коммент.:

Дописати коментар