понеділок, 23 липня 2012 р.

Відбулася 10-та зустріч у Клубі соціальної гри


20 липня 2012 р. в приміщенні Комсомольської центральної публічної бібліотеки відбулась чергова зустріч учасників Клубу соціальної гри. Клуб діє від початку 2012 року за підтримки центральної публічної бібліотеки та інтернет-провайдера «ТРК «ГОК».

В рамках Клубу дівчата й хлопці з числа учнівської, студентської та робітничої молоді зустрічаються, щоб разом провести частину вихідного дня цікаво й корисно. Адже спільні ігри дають широкі можливості для спілкування, прояву вміння логічно й стратегічно мислити, переконувати, домовлятися та ін.

Клуб соціальної гри створено за ініціативою сектору роботи з молоддю ГО «Центр «РОДІС». Наразі відбулося вже 10 зустрічей, в т.ч. одна з них – у вигляді флешмобу міжнародного формату під назвою «День настільних ігор», що відзначався 24 червня http://www.rodis.org.ua/2012/06/blog-post_25.html

Досвідом роботи Клубу соціальної гри зацікавився Всеукраїнський клуб аніматорів, тож 23-24 липня 2012 р. завідувач сектором роботи з молоддю Володимир Дмитренко представить його на міжрегіональній конференції «Мобілізація громад або громадська анімація в Україні – шанс для всіх».

Конференція відбудеться в м. Чернігові. Її учасниками є члени Всеукраїнського клубу аніматорів. Організатором конференції виступає Чернігівська ГО «АХАЛАР». Метою міжрегіональної конференції є підбиття підсумків дворічної програми «Територія розвитку», обмін досвідом, розробка ініціатив та обговорення спільних планів на найближчі два роки.

0 коммент.:

Дописати коментар