середа, 21 березня 2012 р.

Оголошено новий конкурс програми «Перший крок до успіху - 2012»


В Україні розпочинається новий конкурс програми «Перший крок до успіху - 2012» http://firststep.uwf.kiev.ua/rus/podii/65

В 2011 році у конкурсі брала участь Надія Войтенко, активістка ГО "Центр "РОДІС". Вона увійшла до списку переможниць конкурсу програми "Перший крок до успіху-2011" http://www.rodis.org.ua/2011/06/blog-post_11.html

Цьогоріч до участі у конкурсі запрошуються дівчата 16-23 років, які мають лідерські здібності, бажають приносити користь своїй громаді, шукають можливості для особистісного розвитку та початкову підтримку для здійснення своїх ініціатив.

Дівчата, якщо ви маєте лідерські здібності, бажаєте приносити користь своїй громаді, шукаєте можливості для особистісного розвитку та початкову підтримку для здійснення своїх ініціатив, запрошуємо вас спробувати свої сили та приєднатися до учасниць програми «Перший крок до успіху».

До участі у конкурсі запрошуються дівчата 16-23 років. Особлива увага приділятиметься участі у програмі дівчат із віддалених регіонів, невеликих містечок та сіл.

Переможниці конкурсу матимуть можливість:
• провести два цікавих дні у Києві, під час яких зустрітись та поспілкуватись з переможницями програми та успішними жінками, які мають значні досягнення у культурному, громадському та діловому житті України;
• взяти участь у тренінгових програмах та майстер-класах;
• взяти участь у конкурсі міні-грантів та отримати фінансування для реалізації власних лідерських проектів та задумів;
• пройти стажування та отримати практичний досвід роботи в громадській організації;
• приєднатись до форуму молодих лідерок і спілкуватись з однодумцями;
• бути залученими до інших заходів та міжнародних проектів.
Участь у програмі, включаючи проїзд, проживання та харчування є безоплатною для її переможниць.

Для того, щоб стати учасницею конкурсу необхідно:
1. Заповнити анкету на тему «Я хочу покращити життя моєї громади» (анкету можна завантажити тут http://firststep.uwf.kiev.ua/rus/podii/65 )
Перевага надаватиметься роботам:
- авторки яких зможуть розкрити свою особистість, власне ставлення до зазначеної проблеми, свій лідерський потенціал;
- з оригінальними, новими, цікавими ідеями та реальними шляхами покращення життя громади;
- авторки яких не будуть відкладати її написання до кінцевого терміну подання робіт.
2. Відправити роботу до 17 квітня 2012 року на електронну адресу anna@uwf.kiev.ua або адресу Українського Жіночого Фонду: вул. Артема, 79, офіс 38, м. Київ, 04050.

Роботи, надіслані пізніше, та такі, що не відповідають умовам конкурсу, розглядатись не будуть.

Про результати конкурсу всім учасницям буде повідомлено до 20 травня 2012 року.

Ми переконані, що молодь відіграє особливу роль в житті країни. Саме тому програма «Перший крок до успіху» покликана надати поштовх, сприяти розвитку та підтримати дівчат, які хочуть приносити користь своїм громадам, але мають мало можливостей, знань і досвіду, щоб реалізувати свої таланти.

Якщо вам цікаво більше дізнатись про заходи програми та її учасниць, запрошуємо відвідати сторінки інтернет-журналу «Перший крок до успіху» http://firststep.uwf.kiev.ua.

Організаційний комітет програми:
МБФ «Український Жіночий Фонд», Український Освітній Центр Реформ, Фонд «Здоров’я жінки та планування сім’ї», Благодійний Фонд «Приятелі Дітей».

Контактна особа:
Анна Кононенко, координатор програми «Перший крок до успіху»
anna@uwf.kiev.ua,
095 282 99 65

0 коммент.:

Дописати коментар