середа, 2 листопада 2011 р.

У Комсомольську завершився місячник з профілактики торгівлі людьми

30 жовтня 2011 р. у Комсомольську відбувся 4-й жовтневий тренінг для молоді з питання профілактики торгівлі людьми. Він став завершальним у низці тренінгів, які були проведені Комсомольською міською громадською організацією "Центр "РОДІС" в рамках чергового місячника з протидії торгівлі людьми.

В свою чергу, сам місячник пройшов у рамках превентивної діяльності Національної тренерської мережі Міжнародного Центру «Ла Страда – Україна». Партнерами заходу стали Інтернет-провайдер "ТРК "ГОК", Комсомольська центральна публічна бібліотека та Комсомольське міське управління юстиції.

Протягом місячника з протидії торгівлі людьми у Комсомольську відбулось 4 тренінги:
1-й тренінг - 6 жовтня, тема "Торгівля людьми – це реальність" http://www.rodis.org.ua/2011/10/blog-post_07.html
2-й тренінг - 13 жовтня, тема "Робота і навчання за кордоном" http://www.rodis.org.ua/2011/10/2.html
3-й тренінг - 20 жовтня, теми "Шлюб з іноземцем/іноземкою" та "Закордонний туризм" http://www.rodis.org.ua/2011/10/3.html
4-й тренінг - 30 жовтня, теми "Боргова кабала" та "Рабство в Україні".

Набір учасників усіх тренінгів здійснювався за допомогою соціальної мережі "ВКонтакте". Тренінги провів Володимир Дмитренко, завідувач сектору роботи з молоддю ГО «Центр «РОДІС», член регіональної тренерської мережі НТМ в Полтавській області.Учасниками останнього 4-го тренінгу стали 23 молодих комсомольчан віком від 12 до 32 років – школярі, студенти, робітнича молодь: В’ячеслав Абаза, Валентина Артьомкіна, Єгор Базавлук, Каріна Ханчевська, Кіра Озюменко, Аліна Кулик, Павло Косоруков, Валерія Борисова, Ольга Мосіна, Вікторія Бабенко, Олег Ржавін, Аліна Сугак, Сергій Гончаренко, Ігор Шипко, Родіон Колесник, Любов та Анастасія Макаренко, Євген Буркаль, Валентин Василенко, Маргарита Левіна, Дар'я Коннова, Владислав Яшник, Сергій Попов.

Дирекція ГО "Центр "РОДІС" дякує за партнерство і підтримку Міжнародному Центру "Ла Страда - Україна", Інтернет-провайдеру "ТРК "ГОК", Комсомольському міському управлінню юстиції, а також Комсомольській центральній публічній бібліотеці, під гостинним дахом якої і відбулись усі заходи для молоді в рамках жовтневого місячника з протидії торгівлі людьми.

2 коммент.:

РОДІС сказав...

http://www.civicua.org/news/view.html?q=1716917

РОДІС сказав...

http://gurt.org.ua/news/recent/12389/
http://www.sumymolod.eu/index.php/newss/youth/327-in-komsomolsk-completed-month-of-trafficking-prevention

Дописати коментар