субота, 15 січня 2022 р.

Горішньоплавнівці одночасно з усією Україною заспівали колядку «Нова радість стала»

15 січня 2022 року місто Горішні Плавні втретє долучилося до всеукраїнської акції одночасного співу колядки «Нова радість стала», яка щорічно проходить в рамках Всеукраїнського фестивалю традиційних і сучасних вертепів «Вертеп-Фест» (м. Харків).

Вже відомо, що цьогоріч акція знову переросла зі всеукраїнської в міжнародну.

У Горішніх Плавнях акція відбулася на Театральній площі біля головної міської ялинки. Там із різдвяними атрибутами зібралися чотири десятки містян різного віку – від 14 до 80 років. Рівно о 12.45 вони разом заспівали «Нова радість стала» – одну з найвідоміших в усьому світі українських колядок, що поєднала в собі найкращі елементи народного та релігійного колядування.


Серед горішньоплавнівських колядників були учасники народного хору «Славутич» ПКіТ і фольклорного ансамблю «Свекрушеньки» ТЦСО «Калина», учасниця гумористичного дуету «Язикаті Хвеськи», музичні керівники міських закладів дошкільної освіти, члени громадських організацій «Центр «РОДІС» і «Товариство дітей-інвалідів «Ніжність».

Долучилися до акції й учень дитячої музичної школи Денис Бойко, місцевий кобзар Нірей (Юрій Кузьмов), представники міських громадських інтернет-ЗМІ «Мої Горішні Плавні» та «Горішні Плавні Online», місцевий блогер Володимир («Нео-Плавні») й інші.

Також, аби взяти участь у всеукраїнській акції «Нова радість стала», з Келеберди приїхав настоятель Петро-Павлівської релігійної громади міста Горішні Плавні отець Миколай (Гандзюк).

Спасибі всім, хто знайшов час і можливість долучитися до співу колядки одночасно з усією Україною та українською діаспорою.

Дякуємо за допомогу в підготовці та організації міжнародної акції одночасного виконання колядки «Нова радість стала» у Горішніх Плавнях Софії Макаренко, Костянтину Григоренку, Олександру Скорику, Вячеславу Опарі, Оксані Соломоненко, Юлії Літвін, Тетяні Костиковій, Наталії Онуфрей, Андрію Куценку, Олегу Святову, Юрію Муковському, сім’ї Бондарів.


Координатор акції в м. Горішні Плавні ГО 
«Центр «РОДІС». Про звітну інформацію від організаторів «Вертеп-Фест 2022» за підсумками акції буде повідомлено додатково.


1 коммент.:

isabella ahha сказав...

Вітаю всіх моїх друзів, будь-хто, хто сьогодні читає це свідчення, повинен святкувати зі мною та моєю родиною, тому що для деяких людей все почалося як жарт, а інші сказали, що це неможливо. Мене звати Ізабелла Ітан, я з України, але разом із дружиною переїжджаю до Чикаго, США. Я щасливо одружений, маю двох дітей і чудову дружину. З моєю сім’єю сталося жахливе, я втратив роботу, а дружина пішла з дому, бо я не міг подбати про себе та потреби. Моя родина. Вона і мої діти в той момент. Дев’ять років мені це вдавалося, жодна жінка не підтримає мене, щоб доглядати за дітьми. Я намагаюся надіслати тести своїй дружині, але вона блокує мене у спілкуванні з нею. Я намагаюся поговорити з її другом і сім'єю, але все одно знаю, що хтось може мені допомогти, і я подав заявку до багатьох друзів, але вони все одно не дзвонять мені, поки не настане вірний день, який я ніколи не забуду в своєму житті. Коли я зустрів свого старого друга, я пояснив усі свої труднощі, і він розповів мені про чудову людину, яка допомагає йому отримати хорошу роботу в компанії Coca Cola, і він сказав мені, що він пише правопис, але я людина, яка ніколи не вірить в правопис, але я вирішив спробувати, і доктор Алаба проінструктував мене та показав, що робити За сім днів обіду заклинання. Дотримуйтесь усіх інструкцій і робіть те, про що він попросив мене. Доктор Алаба впевнений, що все буде добре, і моя дружина знову побачить мене після чудової роботи доктора Алаби. Моя дружина дзвонить мені з невідомим номером, вибачилася і сказала, що дуже сумує за мною, а наші діти і моя дружина повертаються додому. Сьогодні я керую компанією Paragon в США. Я рекомендую, якщо у вас виникнуть проблеми, надіслати електронного листа на адресу {dralaba3000@gmail.com} або WhatsApp через його контактну адресу +1(425) 477-2744 Дякую, доктор АЛАБА. і ви отримаєте найкращий результат. Приймайте речі як належне, і це забере у вас. Я бажаю вам краще .......

Дописати коментар