субота, 28 січня 2017 р.

У Горішніх Плавнях приймають заяви на літнє оздоровлення дітей пільгових категорій


Відділ у справах сім’ї та молоді служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області здійснює підбір та направлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, до оздоровчих таборів у межах Полтавської області, на море, в УДЦ «Молода Гвардія», а також в ДП «МДЦ «Артек».

За кошти обласного бюджету діти пільгових категорій віком з 7-ми до 18-ти років можуть отримати путівки:

1. Безоплатні для:
• дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;
• бездоглядних та безпритульних дітей;
• дітей, які потребують особливих умов для оздоровлення та перебувають в інтернатних закладах;
• дітей, що постраждали від наслідків стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф;
• дітей, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків;
• дітей з багатодітних сімей;
• дітей з малозабезпечених сімей;
• дітей, які виховуються в сім’ях внутрішньо переміщених осіб та фактично проживають у Полтавській області;
• дітей, які виховуються в сім’ях учасників бойових дій;
• дітей, які виховуються в сім’ях осіб, працівників правоохоронних органів, військовослужбовців, смерть яких пов’язана з участю в масових акціях громадського протесту, що відбулися у період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року.

2. Путівки з частковою оплатою в розмірі 10% від вартості путівки (10% сплачують батьки або з інших джерел, не заборонених законодавством):
• діти-інваліди (якщо захворювання не перешкоджає перебуванню дитини в оздоровчому закладі).

3. Путівки з частковою оплатою в розмірі 20% від вартості путівки (20% сплачують батьки або з інших джерел, не заборонених законодавством):
• талановиті та обдаровані діти (переможці міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, відмінники навчання, діти, які є лідерами дитячих громадських організацій, дитячі творчі колективи та спортивні команди).

4. Путівки з частковою оплатою в розмірі 30% від вартості путівки (30% сплачують батьки або з інших джерел, не заборонених законодавством):
• діти, які перебувають на диспансерному обліку;
• діти працівників бюджетної сфери;
• діти працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села.

*Прийом заяв розпочато з 10 січня 2017 року
При собі необхідно мати копію свідоцтва про народження дитини та копію документа, підтверджуючого пільгову категорію, оригінал паспорта одного з батьків.

*Інформація про перелік дитячих закладів оздоровлення та відпочинку Полтавської області та за її межами для дітей пільговий категорій буде розміщена в травні 2017 року перед початком оздоровчого сезону.

Прийом документів на оздоровлення дітей проходить у відділі у справах сім’ї та молоді служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики, за додатковою інформацією та консультацією звертайтеся в каб. 224 виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради, тел. 21023 (Качанова Тетяна Сергіївна), а також слідкуйте за інформацією, яка буде висвітлюватися на сайті міської ради http://www.komsomolsk-rada.gov.ua/main/5033-ozdorovlennya-dtey-plgovih-kategory.html

Джерело: Офіційний сайт Горішньоплавнівської міської ради

1 коммент.:

isabella ahha сказав...

Вітаю всіх моїх друзів, будь-хто, хто сьогодні читає це свідчення, повинен святкувати зі мною та моєю родиною, тому що для деяких людей все почалося як жарт, а інші сказали, що це неможливо. Мене звати Ізабелла Ітан, я з України, але разом із дружиною переїжджаю до Чикаго, США. Я щасливо одружений, маю двох дітей і чудову дружину. З моєю сім’єю сталося жахливе, я втратив роботу, а дружина пішла з дому, бо я не міг подбати про себе та потреби. Моя родина. Вона і мої діти в той момент. Дев’ять років мені це вдавалося, жодна жінка не підтримає мене, щоб доглядати за дітьми. Я намагаюся надіслати тести своїй дружині, але вона блокує мене у спілкуванні з нею. Я намагаюся поговорити з її другом і сім'єю, але все одно знаю, що хтось може мені допомогти, і я подав заявку до багатьох друзів, але вони все одно не дзвонять мені, поки не настане вірний день, який я ніколи не забуду в своєму житті. Коли я зустрів свого старого друга, я пояснив усі свої труднощі, і він розповів мені про чудову людину, яка допомагає йому отримати хорошу роботу в компанії Coca Cola, і він сказав мені, що він пише правопис, але я людина, яка ніколи не вірить в правопис, але я вирішив спробувати, і доктор Алаба проінструктував мене та показав, що робити За сім днів обіду заклинання. Дотримуйтесь усіх інструкцій і робіть те, про що він попросив мене. Доктор Алаба впевнений, що все буде добре, і моя дружина знову побачить мене після чудової роботи доктора Алаби. Моя дружина дзвонить мені з невідомим номером, вибачилася і сказала, що дуже сумує за мною, а наші діти і моя дружина повертаються додому. Сьогодні я керую компанією Paragon в США. Я рекомендую, якщо у вас виникнуть проблеми, надіслати електронного листа на адресу {dralaba3000@gmail.com} або WhatsApp через його контактну адресу +1(425) 477-2744 Дякую, доктор АЛАБА. і ви отримаєте найкращий результат. Приймайте речі як належне, і це забере у вас. Я бажаю вам краще .......

Дописати коментар