неділя, 15 травня 2016 р.

З Днем сім'ї!


15 травня в Україні відзначають Міжнародний день сім’ї. У Комсомольську це свято шанують особливо. Зокрема вже 10 років поспіль у нашому місті проходить щорічна урочиста церемонія «Сім’я року», під час якої вшановують родини, що мають кращий досвід сімейного виховання.

12 травня, напередодні свята, у розважальному центрі «CITYclub» відбувся 10-й ювілейний урочистий захід «Сім’я року 2016». Його учасниками стали двадцять сімей міста Комсомольська, які мають позитивний досвід сімейного виховання дітей:

Сім’я Самойлових (за поданням ДНЗ «Попелюшка»);
Сім’я Черевиків (за поданням ДНЗ «Дзвіночок»);
Сім’я Середів (за поданням ДНЗ «Росинка»);
Сім’я Скибів (за поданням ДНЗ «Казка»);
Сім’я Ковтунів (за поданням ДНЗ «Горобинка»);
Сім’я Паланських (за поданням ДНЗ «Чебурашка»);
Сім’я Криклів (за поданням ДНЗ «Золота рибка»);
Сім’я Олешків (за поданням ДНЗ «Дюймовочка»);
Сім’я Пинзарів (за поданням ДНЗ «Сонечко»);
Сім’я Татарків (за поданням Дмитрівського ДНЗ «Сонечко»);
Сім’я Стрільців (за поданням Дмитрівської ЗОШ);
Сім’я Подоляцьких (за поданням ЗОШ №1);
Сім’я Гарлінських (за поданням ЗОШ №2);
Сім’я Полонських (за поданням СЗОШ №3 ім.В.О.Нижниченка);
Сім’я Воробйових (за поданням СЗОШ №4);
Сім’я Печонкіних (за поданням СЗОШ №5 ім.Л.І.Бугаєвської)
Сім’я Ємченків (за поданням ЗОШ №6);
Сім’я Левченків (за поданням ВПГУ);
Сім’я Курманових (за поданням КПК КНУ ім. М.Остроградського);
Сім’я Малакєєвих (за поданням ГО «Центр «РОДІС»).

В урочистостях взяли участь перший заступник міського голови Олександр Чуприна та заступник міського голови Надія Угнічева. Вони вручили сім’ям-учасникам «Сім’я року-2016» дипломи та подарунки від міської влади. Організатором заходу став відділ у справах сім'ї та молоді за підтримки відділу освіти Комсомольської міської ради. Провела 10-ту урочисту церемонію нагородження кращих сімей м. Комсомольська її беззмінна ведуча Наталія Ткаченко.

Започаткували «Сім’ю року» 2007 року Комсомольська міська рада та її виконавчий комітет, відділ у справах сім’ї та молоді і громадська організація «Центр розвитку дитини і сім’ї «РОДІС». Однією з основних цілей є визначення і популяризація кращих зразків позитивного досвіду сімейного виховання дітей дошкільного і шкільного віку в сім’ях членів громади.  

Фото https://picasaweb.google.com/118126056445461230080/6283902343050040241

2 коммент.:

РОДІС сказав...

Ювілейна урочиста церемонія «Сім’я року-2016»
http://www.komsomolsk-rada.gov.ua/main/4240-yuvleyna-urochista-ceremonya-smya-roku-2016.html

isabella ahha сказав...

Вітаю всіх моїх друзів, будь-хто, хто сьогодні читає це свідчення, повинен святкувати зі мною та моєю родиною, тому що для деяких людей все почалося як жарт, а інші сказали, що це неможливо. Мене звати Ізабелла Ітан, я з України, але разом із дружиною переїжджаю до Чикаго, США. Я щасливо одружений, маю двох дітей і чудову дружину. З моєю сім’єю сталося жахливе, я втратив роботу, а дружина пішла з дому, бо я не міг подбати про себе та потреби. Моя родина. Вона і мої діти в той момент. Дев’ять років мені це вдавалося, жодна жінка не підтримає мене, щоб доглядати за дітьми. Я намагаюся надіслати тести своїй дружині, але вона блокує мене у спілкуванні з нею. Я намагаюся поговорити з її другом і сім'єю, але все одно знаю, що хтось може мені допомогти, і я подав заявку до багатьох друзів, але вони все одно не дзвонять мені, поки не настане вірний день, який я ніколи не забуду в своєму житті. Коли я зустрів свого старого друга, я пояснив усі свої труднощі, і він розповів мені про чудову людину, яка допомагає йому отримати хорошу роботу в компанії Coca Cola, і він сказав мені, що він пише правопис, але я людина, яка ніколи не вірить в правопис, але я вирішив спробувати, і доктор Алаба проінструктував мене та показав, що робити За сім днів обіду заклинання. Дотримуйтесь усіх інструкцій і робіть те, про що він попросив мене. Доктор Алаба впевнений, що все буде добре, і моя дружина знову побачить мене після чудової роботи доктора Алаби. Моя дружина дзвонить мені з невідомим номером, вибачилася і сказала, що дуже сумує за мною, а наші діти і моя дружина повертаються додому. Сьогодні я керую компанією Paragon в США. Я рекомендую, якщо у вас виникнуть проблеми, надіслати електронного листа на адресу {dralaba3000@gmail.com} або WhatsApp через його контактну адресу +1(425) 477-2744 Дякую, доктор АЛАБА. і ви отримаєте найкращий результат. Приймайте речі як належне, і це забере у вас. Я бажаю вам краще .......

Дописати коментар