пʼятниця, 6 лютого 2015 р.

Комсомольчан запрошують на благодійний ярмарок "Допоможемо разом Дмитрику Садовому"

7 лютого з 9.45 до 11.00 біля Будинку побуту (вул. Леніна, 75) відбудеться благодійний ярмарок «Допоможемо разом одужати Дмитрику Садовому!». Запрошуємо небайдужих комсомольчан долучитися до благодійної справи.

Організатор благодійного ярмарку – благодійна організація «Благодійний фонд «Подаруй надію» за підтримки громадської організації «Центр розвитку дитини і сім’ї «РОДІС».

На  благодійному ярмарку місцеві майстри і майстрині продаватимуть власні вироби ручної роботи. Тут можна буде придбати прикраси, іграшки, ужиткові речі за доступними цінами. Ярмарок проводиться з метою збору коштів на лікування маленького комсомольчанина Дмитрика Садовий. Звіт про результати благодійного ярмарку буде розміщено на сайті http://www.rodis.org.ua/, а також в соц.мережах ВКонтакте , Фейсбук та Однокласники.

Маленькому комсомольчанину Дмитрику Садовому півтора року. Його діагноз: гіпоксично-метаболична енцефалопатія тяжкого ступеню, апалічний синдром, синдром децеребраційної ригідності, псевдобульбарний синдром, двобічна рефлекторно-пірамідна недостатність, двобічна пневмонія, реконвалесцент, ДН-0ст., кардіоміопатія, СН 1ст..

30 січня 2014р. з ним трапилась біда. Під час гри вдома хлопчик втратив свідомість і перестав дихати. Батько Дмитрика одразу викликав бригаду «Швидкої допомоги» і до її приїзду робив синові штучне дихання та непрямий масаж серця, та це не допомагало. Медикам, які приїхали через 4 хвилини після виклику, внаслідок проведених необхідних медичних заходів також не вдалося змінити ситуацію. Хлопчика терміново доправили до реанімації Комсомольської міської лікарні. Там лікарі відновили роботу серця дитини, однак дихання було відсутнє. Дихальні шляхи малого виявились забитими блювотними масами (перед грою дитина поїла). Лікарі провели всі необхідні процедури і штучно підтримували життєдіяльність організму Дмитрика. Була організована консультація медиків з Полтавської обласної дитячої клінічної лікарні, які дали невтішний прогноз щодо відновлення функцій головного мозку дитини. Попри це батькам хлопчика вдалося домогтися його перевезення до реанімаційного відділення обласної лікарні. В результаті лікування стан Дмитрика дещо змінився і 26 січня його перевели до відділення неврології. За підсумками обстеження хлопчика роботи консиліуму обласні лікарі переглянули прогнози стосовно відновлення функцій головного мозку дитини. 5 лютого батьки привезли Дмитрика з Полтави до Комсомольська і наразі готуються до поїздки в Український медичний центр реабілітації з органічними ураженнями нервової системи МОЗ України. Хлопчик потребує тривалої медичної реабілітації.

В результаті попереднього лікування батьки Дмитрика Садового витратили всі свої гроші і дуже потребують фінансової підтримки. До того ж, окрім самого Дмитрика в сім’ї Садових є ще одна дитина – донечка, якій наразі 2,5 роки. Заможних родичів у батьків немає. Тому звертаємось до всіх небайдужих допомогти одужати півторарічному комсомольчанину Дмитрику Садовому.

Номери банківських карток (Приват Банк) для внесення благодійних коштів на лікування Дмитрика Садового:
5168 7556 0117 3673 (у гривні)
5168 7572 8607 8870 (у рублях)
5168 7572 8607 8896 (у доларах)
5168 7572 8607 8888 (у євро)

Конт. тел. батьків:
мати Аліса Юріївна Садова – 0986052958,
батько Володимир Садовий – 0960977424.

0 коммент.:

Дописати коментар