середу, 11 лютого 2015 р.

В Комсомольській ЗОШ І-ІІІ ст. №6 провели просвітницьку акцію в День безпечного Інтернету

10 лютого в Комсомольській ЗОШ  І-ІІІ ст. №6 відбулась просвітницька акція «Ми – за безпеку в Інтернеті». Захід пройшов у рамках Міжнародного дня безпечного Інтернету за підтримки ГО «Центр розвитку дитини і сім’ї “РОДІС» та Міжнародного центру «Ла Страда – Україна». Провели акцію учениці цієї школи Дар’я Прохорович та Анастасія Іонаш.

Учасники акції, а ними стали діти молодшого шкільного віку, отримали спеціальні інформаційні листівки з правилами безпечного поводження в Інтернеті та номерами телефонів Національної «гарячої лінії» з питань запобігання насильству та захисту прав дітей  0-800-500-225 та 386  (безкоштовно).

Зателефонувавши за цими номерами, дитина може отримати кваліфіковану пораду щодо того, як себе поводити і що робити у випадках виникнення проблем, пов’язаних з небезпекою в Інтернеті.

Ці номери телефонів також будуть корисні і батькам. У разі необхідності, зателефонувавши на Національну «гарячу лінію», вони можуть отримати:
1. Поради та правила поведінки дітей під час користування Інтернетом.
2. Поради батькам щодо безпечної роботи дітей в Інтернеті.
3. Консультації щодо попередження комп'ютерної залежності та можливість отримання психологічної допомоги.
4. Юридичні консультації щодо злочинів проти дітей в Інтернеті.
5. Допомогу у випадках чи за умови підозри щодо загрози дітям через Інтернет.

Акція «Ми – за безпеку в Інтернеті» відбулась за підтримки регіональної мережі НТМ в Полтавській області Міжнародного правозахисного центру «Ла Страда – Україна», ГО «Центр розвитку дитини і сім’ї “РОДІС», відділу освіти Комсомольської міської ради та адміністрації Комсомольської ЗОШ І-ІІІ ст. №6.0 коммент.:

Дописати коментар