четвер, 20 червня 2013 р.

У Комсомольській ЗОШ І-ІІІ ст. №4 пройшли тренінгові уроки «Безпечний інтернет»

13-14 червня 2013 р. для вихованців пришкільного табору відпочинку «Романтик» (Комсомольська ЗОШ І-ІІІ ст. №4) відбулися тренінгові уроки на тему «Безпечний інтернет».

Захід провели представники громадської організації «Центр розвитку дитини і сім’ї «РОДІС»: завідувач сектору роботи з молоддю Володимир Дмитренко та активістка організації і  учениця ЗОШ І-ІІІ ст. №6 Роксолана Риженко.

Навчання безпечному користуванню інтернетом для учнів  ЗОШ І-ІІІ ст. №4 є складовою діяльності Національної тренінгової мережі Центру «Ла Страда-Україна» в Полтавській області та Всеукраїнської мережі проти КСЕД.

В ході тренінгових уроків хлопці та дівчата поглибили свої знання про користь інтернету, правила етикету, дізналися про небезпеки, на які можна наразитися під час користування інтернетом, а також познайомилися з правилами безпечної поведінки під час використання різних інформаційно-комунікативних технологій.

13 червня треніговий урок пройшов для тринадцяти вихованців загону «Краплинка». Це діти віком 9-10 років.14 червня основи безпечної поведінки в інтернеті вивчали чотирнадцять вихованців загону «Вingo» віком 13-14 років.Після тренінгових уроків вихованці обох загонів отримали  інформаційні листівки «Мої правила безпеки в інтернеті» від Міжнародного Центру «Ла Страда - Україна» та Міжнародної організації «ЕКПАТ». Окрім правил безпечного поводження в інтернеті, листівки містять інформацію про номер телефону Національної дитячої «гарячої лінії». Зателефонувавши на номер 0-800-500-225, дитина може отримати підтримку та фахову пораду у випадку виникнення проблем, пов’язаних з небезпекою в інтернеті.

Превентивні заходи у пришкільному таборі відпочинку «Романтик» пройшли за підтримки відділу освіти Комсомольської міської ради та адміністрації Комсомольської ЗОШ І-ІІІ ст. №4.

Громадська організація «Центр «РОДІС» висловлює вдячність за організаційну допомогу директору  ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Аллі Куракиній, начальнику пришкільного табору «Романтик» Юлії Кравченко, вчителю інформатики Галині Коробській та практичному психологу Тетяні Калієнко.

Дирекція ГО «Центр «РОДІС» дякує за проведення заходу завідувачу сектору роботи з молоддю Володимиру Дмитренку та активістці Роксолані Риженко.

0 коммент.:

Дописати коментар