неділя, 4 листопада 2012 р.

Відбулась 12-та зустріч у Клубі соціальної гри

4 листопада 2012 р. на базі Комсомольської центральної публічної бібліотеки відбулась 12-та зустріч учасників Клубу соціальної гри, який функціонує з початку 2012 року за ініціативою сектору роботи з молоддю ГО «Центр «РОДІС».

В рамках діяльності Клубу хлопці і дівчата з числа учнівської, студентської та робітничої молоді час від часу зустрічаються, щоб разом провести частину вихідного дня цікаво й корисно. Спільні ігри дають широкі можливості для спілкування, прояву вміння логічно й стратегічно мислити, переконувати, домовлятися та ін.
Наразі відбулося вже 12 зустрічей, в т.ч. одна з них – у вигляді флешмобу міжнародного формату під назвою «День настільних ігор», що відзначався 24 червня http://www.rodis.org.ua/2012/06/blog-post_25.html  Досвід роботи Клубу соціальної гри «РОДІС» розглядався у липні в м. Чернігові на міжрегіональній конференції «Мобілізація громад або громадська анімація в Україні – шанс для всіх», організатором якої виступила Чернігівська ГО «АХАЛАР».

Клуб соціальної гри у м. Комсомольську діє за підтримки центральної публічної бібліотеки та інтернет-провайдера «ТРК «ГОК».

0 коммент.:

Дописати коментар