![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgGAQ6F22fpupWbYU-CPJ_5aYk3o6MBKooncHdjHEA-R3CHUjbOuCrDcxtfwHgQRAxyFXyhk_1j-wI38DspGSvZsdt3gFC18vmV3Pi_RSWKW5h5iwbW4-IUFn1XT1DUAKoanwsxkYqtBLg/s320/_.jpg)
Відтепер юні гімназисти мають сучасно обладнані спортивні майданчики для занять фізичною культурою і спортом, в т.ч. для проведення змагань з футболу, волейболу, баскетболу.
Голова правління ВАТ "Полтавський ГЗК" та один із засновників Благодійного фонду "Полтавський ГЗК" Віктор Лотоус висловив надію, що такі спортивні комплекси сприятимуть подальшому розвитку спорту в Комсомольську.
(Фото Олега Святова)
Детальніше у статті Наталії Рябовол "Стадион мечты – в каждую школу" http://gornyak-sport.net/stadion-mechty-v-kazhduyu-shkolu/
0 коммент.:
Дописати коментар