вівторок, 23 серпня 2011 р.

З Днем Державного прапору України!


Сьогодні, 23 серпня, напередодні Дня Незалежності Україна відзначає День Державного прапору. Державний Прапор – один з трьох офіційних державних символів, що символізують суверенітет держави.

Державний Прапор України затверджено Постановою Верховної Ради України від 28 січня 1992 р.
У серпні 2004 року президент Леонід Кучма підписав указ про встановлення Дня державного прапора України, який святкуватиметься щорічно 23 серпня. Раніше День державного прапора святкувався тільки в Києві на муніципальному рівні.


Фоторепортаж святкування Дня Державного прапору України в м. Комсомольську, фото Петра Максимова.

Державний Прапор України – стяг із двох рівновеликих горизонтальних смуг синього і жовтого кольору із співвідношенням ширини прапора до його довжини 2:3. Значення синього та жовтого кольорів на прапорі традиційно трактують як поєднання чистого, мирного безхмарного неба, що простягнулося над жовтим кольором хлібного лану – символу мирної праці і достатку.

24 липня 1990 року, на флагшток перед будівлею Київської мерії був піднятий синьо-жовтий прапор, освячений у Софіївському соборі владикою Володимиром і настоятелем храму Бориса і Гліба Української автокефальної церкви отцем Юрієм.

***На фото вгорі - активісти двох Комсомольських міських громадських організацій:
Микола Савченко (ГО "МПЦ") і Кіра Озюменко (ГО "Центр "РОДІС")

0 коммент.:

Дописати коментар