субота, 30 липня 2011 р.

Інформаційна кампанія "Залишайся людиною" - у радіоефірі Комсомольська


З 17 червня 2011 року місто Комсомольськ Полтавської області приєдналося до національної інформаційної браслетної кампанії проти насильства між близькими людьми, яка проходить під гаслом «Залишайся людиною» в різних регіонах України. Організаторами національної браслетної кампанії є Проект Європейського Союзу «Права жінок та дітей в Україні – комунікаційний компонент» спільно з Міністерством у справах сім’ї, молоді та спорту України.

У м. Комсомольську координатором інформаційної браслетної кампанії стала Комсомольська міська громадська організація "Центр "РОДІС" за підтримки виконкому Комсомольської міської ради та Інтернет-провайдера ТРК "ГОК". Основна мета інформаційної кампанії - формування в свідомості громадян неприйняття явища домашнього насильства та зміна ситуації замовчування цього явища в сім'ях.

До браслетної кампанії у Комсомольську долучилося багато партнерів, серед яких, що дуже важливо, місцеві засоби масової інформації: щотижневик "Телеэкспресс" (ТРК "ГОК"), студія "ГОК-ТВ" (ТРК "ГОК"), щотижневик "Громадська думка" та міське радіомовлення.

З метою ширшого інформування комсомольчан про інформаційну браслетну кампанію та саму проблему домашнього насильства протягом липня 2011 року в мережі Комсомольського міського радіомовлення прозвучала серія радіовиступів завідувача сектором роботи з молоддю ГО "Центр "РОДІС" Володимира Дмитренка.

Радіовиступ №1.Радіовиступ №2.Радіовиступ №3.Радіовиступ №4.Альбом:

5 коммент.:

Biserka Šimunić, сказав...

Мені було боляче і розбито серце, коли сім місяців тому у моєму шлюбі між мною та чоловіком сталася дуже велика проблема. настільки жахливим, що він передав справу до суду на розлучення. він сказав, що більше ніколи не хоче залишатися зі мною і що більше не любить мене. Тож він зібрав речі з дому і змусив мене та моїх дітей пережити сильний біль. Я намагався усіма можливими способами повернути його назад, після довгих жебрацтв, але безрезультатно, і він підтвердив, що прийняв рішення і ніколи більше не хотів мене бачити. Отож одного вечора, повертаючись із роботи, я зустрів свого старого друга, який шукав мого чоловіка. Тож я йому все пояснив, тож він сказав мені, що єдиним способом повернути чоловіка є відвідати заклинателя, бо він це теж справді зробив. Тож я ніколи не вірив у магію, але мені нічого не залишалося, як виконувати його поради. Потім він дав мені електронну адресу заклинателя, який він відвідав. dralaba3000@gmail.com. Наступного ранку я надіслав електронне повідомлення на адресу, яку він мені дав, і заклинатель запевнив, що поверну свого чоловіка на наступні два дні. Яке дивовижне твердження !! Я ніколи в це не вірив, тому він розмовляв зі мною і розповідав мені все, що мені потрібно було зробити. Потім я роблю їх без збільшення, тож на наступні два дні, на диво, мій чоловік, який не дзвонив мені останні 7 місяців, зателефонував мені, щоб повідомити, що він повернеться. Так дивно !! Тож він повернувся того ж дня із великою любов’ю та радістю і вибачився за свою помилку та біль, який завдав мені та моїм дітям. Тоді з того дня наш зв’язок був міцнішим, ніж раніше, за допомогою великого заклинателя. Отже, я буду радити вам, якщо у вас виникнуть проблеми, зв’яжіться з dr alaba на електронну адресу: dralaba3000@gmail.com або зв’яжіться з ним за допомогою WhatsApp: +2349071995123 .......

Fridolina Rolfoe сказав...

ПРОФЕСІЙНИЙ ЛИКОВИЙ КАСТЕР, ЯКИЙ МОЖЕ ДОПОМОГТИ ВАМ З ЛЮБОВЮ, щоб терміново повернути свого колишнього коханого після розриву / розводу, навіть якщо ваша ситуація здається безнадійною! КОНТАКТ: WHATSAPP / VIBER +2347054019402 ЦЕ ДЕЯВНО КРАЩИЙ МАСТЕР ЗАКЛИНАННЯ ОНЛАЙН І ЙОГО РЕЗУЛЬТАТ 100% ГАРАНТІЯ ..

Після чотирьох років стосунків з моїм хлопцем мій хлопець почав виходити з іншими дівчатами і виявляти мені холодну любов, кілька разів він погрожував розлучитися зі мною, якщо я наважусь допитати його про його роман з іншими дівчатами, я був повністю спустошений і розгублений, поки мій давній друг не розповів мені про заклинателя заклинань в Інтернеті DR WALE, який силами любовних заклинань допомагає людям у їхніх стосунках та шлюбі, спочатку я сумнівався, чи існує така річ, але вирішив це дати спробувати, коли я зв’язався з ним, він сказав мені все, що мені потрібно було зробити, і я зробив це, і він допоміг мені скласти Заклинання любові, і протягом 48 годин мій хлопець повернувся до мене і почав вибачатися, тепер він перестав виходити з дівчатами, і він є зі мною назавжди і по-справжньому. Зверніться до цього Великого заклинателя заклинань для ваших стосунків чи проблеми шлюбу.

Ось його контакт ..
Viber / WhatsApp: +2347054019402
Електронна адреса: drwalespellhome@gmail.com

GCF сказав...

Вам потрібна справжня позика? Більше не турбуйтесь і відвідайте цей веб-сайт https://goodcreditfoundation.wixsite.com/home або надішліть нам листа goodcreditsfoundation@gmail.com

Barunka Maarten сказав...

Я ділюся цим свідченням з партнерами, які страждають у своїх стосунках, тому що існує нескінченне рішення. Мій чоловік залишив мене та наших чотирьох дітей на іншу жінку на два роки. Я намагався бути сильним лише для своїх дітей, але не міг стримати болю, які мучать моє серце. Мені було боляче і розгублено. Мені потрібна була допомога, тому я дослідив в Інтернеті і натрапив на сайт, де побачив, що Д -р ВАЙЛ заклинатель заклинань, який може допомогти повернути коханців протягом кількох годин. мене. На моє здивування, через кілька днів мій чоловік повернувся додому. Так ми знову возз’єдналися, і в сім’ї було багато любові, радості та миру. Ви також можете зв’язатися з DR WALE, потужним заклинателем заклинань, щоб знайти рішення щодо свого контакту. WhatsApp/Viber/Telegram: +2347054019402 АБО Електронна пошта: drwalespellhome@gmail.com

SCOTT сказав...

Ласкаво просимо до храму ОДУМОДУ. Де ваші мрії та серцеві бажання стають реальністю.
Чи потрібно повернути колишнього коханого
Чи потрібні плоди в утробі матері
Вам потрібно просування по службі
Чи потрібні вам привороти і багато іншого
Я можу свідчити про велику роботу великого цілителя та заклинателя.
Зв’яжіться з лікарем Майклом через WhatsApp
+2349155284379 або через Gmail johnbenzo82@gmail.com

Дописати коментар