субота, 30 липня 2011 р.

Інформаційна кампанія "Залишайся людиною" - у радіоефірі Комсомольська


З 17 червня 2011 року місто Комсомольськ Полтавської області приєдналося до національної інформаційної браслетної кампанії проти насильства між близькими людьми, яка проходить під гаслом «Залишайся людиною» в різних регіонах України. Організаторами національної браслетної кампанії є Проект Європейського Союзу «Права жінок та дітей в Україні – комунікаційний компонент» спільно з Міністерством у справах сім’ї, молоді та спорту України.

У м. Комсомольську координатором інформаційної браслетної кампанії стала Комсомольська міська громадська організація "Центр "РОДІС" за підтримки виконкому Комсомольської міської ради та Інтернет-провайдера ТРК "ГОК". Основна мета інформаційної кампанії - формування в свідомості громадян неприйняття явища домашнього насильства та зміна ситуації замовчування цього явища в сім'ях.

До браслетної кампанії у Комсомольську долучилося багато партнерів, серед яких, що дуже важливо, місцеві засоби масової інформації: щотижневик "Телеэкспресс" (ТРК "ГОК"), студія "ГОК-ТВ" (ТРК "ГОК"), щотижневик "Громадська думка" та міське радіомовлення.

З метою ширшого інформування комсомольчан про інформаційну браслетну кампанію та саму проблему домашнього насильства протягом липня 2011 року в мережі Комсомольського міського радіомовлення прозвучала серія радіовиступів завідувача сектором роботи з молоддю ГО "Центр "РОДІС" Володимира Дмитренка.

Радіовиступ №1.Радіовиступ №2.Радіовиступ №3.Радіовиступ №4.Альбом:

0 коммент.:

Опублікувати коментар