субота, 30 липня 2011 р.

Інформаційна кампанія "Залишайся людиною" - у радіоефірі Комсомольська


З 17 червня 2011 року місто Комсомольськ Полтавської області приєдналося до національної інформаційної браслетної кампанії проти насильства між близькими людьми, яка проходить під гаслом «Залишайся людиною» в різних регіонах України. Організаторами національної браслетної кампанії є Проект Європейського Союзу «Права жінок та дітей в Україні – комунікаційний компонент» спільно з Міністерством у справах сім’ї, молоді та спорту України.

У м. Комсомольську координатором інформаційної браслетної кампанії стала Комсомольська міська громадська організація "Центр "РОДІС" за підтримки виконкому Комсомольської міської ради та Інтернет-провайдера ТРК "ГОК". Основна мета інформаційної кампанії - формування в свідомості громадян неприйняття явища домашнього насильства та зміна ситуації замовчування цього явища в сім'ях.

До браслетної кампанії у Комсомольську долучилося багато партнерів, серед яких, що дуже важливо, місцеві засоби масової інформації: щотижневик "Телеэкспресс" (ТРК "ГОК"), студія "ГОК-ТВ" (ТРК "ГОК"), щотижневик "Громадська думка" та міське радіомовлення.

З метою ширшого інформування комсомольчан про інформаційну браслетну кампанію та саму проблему домашнього насильства протягом липня 2011 року в мережі Комсомольського міського радіомовлення прозвучала серія радіовиступів завідувача сектором роботи з молоддю ГО "Центр "РОДІС" Володимира Дмитренка.

Радіовиступ №1.Радіовиступ №2.Радіовиступ №3.Радіовиступ №4.Альбом:

1 коммент.:

Biserka Šimunić, сказав...

Мені було боляче і розбито серце, коли сім місяців тому у моєму шлюбі між мною та чоловіком сталася дуже велика проблема. настільки жахливим, що він передав справу до суду на розлучення. він сказав, що більше ніколи не хоче залишатися зі мною і що більше не любить мене. Тож він зібрав речі з дому і змусив мене та моїх дітей пережити сильний біль. Я намагався усіма можливими способами повернути його назад, після довгих жебрацтв, але безрезультатно, і він підтвердив, що прийняв рішення і ніколи більше не хотів мене бачити. Отож одного вечора, повертаючись із роботи, я зустрів свого старого друга, який шукав мого чоловіка. Тож я йому все пояснив, тож він сказав мені, що єдиним способом повернути чоловіка є відвідати заклинателя, бо він це теж справді зробив. Тож я ніколи не вірив у магію, але мені нічого не залишалося, як виконувати його поради. Потім він дав мені електронну адресу заклинателя, який він відвідав. dralaba3000@gmail.com. Наступного ранку я надіслав електронне повідомлення на адресу, яку він мені дав, і заклинатель запевнив, що поверну свого чоловіка на наступні два дні. Яке дивовижне твердження !! Я ніколи в це не вірив, тому він розмовляв зі мною і розповідав мені все, що мені потрібно було зробити. Потім я роблю їх без збільшення, тож на наступні два дні, на диво, мій чоловік, який не дзвонив мені останні 7 місяців, зателефонував мені, щоб повідомити, що він повернеться. Так дивно !! Тож він повернувся того ж дня із великою любов’ю та радістю і вибачився за свою помилку та біль, який завдав мені та моїм дітям. Тоді з того дня наш зв’язок був міцнішим, ніж раніше, за допомогою великого заклинателя. Отже, я буду радити вам, якщо у вас виникнуть проблеми, зв’яжіться з dr alaba на електронну адресу: dralaba3000@gmail.com або зв’яжіться з ним за допомогою WhatsApp: +2349071995123 .......

Опублікувати коментар