субота, 30 липня 2011 р.

Добра новина для батьків, які піклуються про своїх дітей


Добра новина для російськомовних родин, яких, наприклад, дуже багато в м. Комсомольську. На Харківщині є творчий колектив, що створив чудовий проект "Особенные сказки", і пропонує дітям разом з батьками вирушити до чарівної подорожі по психологічним казкам:
http://o-skazki.blogspot.com/

Проект "Особенные сказки" являє собою 35 аудіо-занять з казкотерапії, яка по суті своїй є системою передачі життєвого досвіду, розвитку соціальної чутливості, інтуїції та творчих здібностей. Журнал "Дошкільна освіта" визначає, що сьогодні під терміном "казкотерапія" мається на увазі спосіб передачі знань про духовне виховання і соціальну реалізацію людини. Саме тому цей метод називають системою виховання, що є співзвучною духовній природі дитини.

Фея казок, яка мешкає в цій казковій країні, допоможе малюкам у знайомстві з навколишнім світом і казковими героями. Слухаючи чарівні історії, діти ототожнюватимуть себе з казковими персонажами і проживатимуть разом з ними різні пригоди. В подальшому це їм допоможе знаходити гідний вихід з будь-якої складної життєвої ситуації.На сайті проекту "Особенные сказки" http://o-skazki.blogspot.com/ можна прослухати і завантажити 35 "казкових" занять, а також висловити свої думки і пропозиції. Творчий колектив "Особенных сказок" сподівається, що після прослуховування казок діти стануть більш стійкими, уважними, добрими і чуйними.

0 коммент.:

Опублікувати коментар