субота, 30 липня 2011 р.

Добра новина для батьків, які піклуються про своїх дітей


Добра новина для російськомовних родин, яких, наприклад, дуже багато в м. Комсомольську. На Харківщині є творчий колектив, що створив чудовий проект "Особенные сказки", і пропонує дітям разом з батьками вирушити до чарівної подорожі по психологічним казкам:
http://o-skazki.blogspot.com/

Проект "Особенные сказки" являє собою 35 аудіо-занять з казкотерапії, яка по суті своїй є системою передачі життєвого досвіду, розвитку соціальної чутливості, інтуїції та творчих здібностей. Журнал "Дошкільна освіта" визначає, що сьогодні під терміном "казкотерапія" мається на увазі спосіб передачі знань про духовне виховання і соціальну реалізацію людини. Саме тому цей метод називають системою виховання, що є співзвучною духовній природі дитини.

Фея казок, яка мешкає в цій казковій країні, допоможе малюкам у знайомстві з навколишнім світом і казковими героями. Слухаючи чарівні історії, діти ототожнюватимуть себе з казковими персонажами і проживатимуть разом з ними різні пригоди. В подальшому це їм допоможе знаходити гідний вихід з будь-якої складної життєвої ситуації.На сайті проекту "Особенные сказки" http://o-skazki.blogspot.com/ можна прослухати і завантажити 35 "казкових" занять, а також висловити свої думки і пропозиції. Творчий колектив "Особенных сказок" сподівається, що після прослуховування казок діти стануть більш стійкими, уважними, добрими і чуйними.

1 коммент.:

Biserka Šimunić, сказав...

Мені було боляче і розбито серце, коли сім місяців тому у моєму шлюбі між мною та чоловіком сталася дуже велика проблема. настільки жахливим, що він передав справу до суду на розлучення. він сказав, що більше ніколи не хоче залишатися зі мною і що більше не любить мене. Тож він зібрав речі з дому і змусив мене та моїх дітей пережити сильний біль. Я намагався усіма можливими способами повернути його назад, після довгих жебрацтв, але безрезультатно, і він підтвердив, що прийняв рішення і ніколи більше не хотів мене бачити. Отож одного вечора, повертаючись із роботи, я зустрів свого старого друга, який шукав мого чоловіка. Тож я йому все пояснив, тож він сказав мені, що єдиним способом повернути чоловіка є відвідати заклинателя, бо він це теж справді зробив. Тож я ніколи не вірив у магію, але мені нічого не залишалося, як виконувати його поради. Потім він дав мені електронну адресу заклинателя, який він відвідав. dralaba3000@gmail.com. Наступного ранку я надіслав електронне повідомлення на адресу, яку він мені дав, і заклинатель запевнив, що поверну свого чоловіка на наступні два дні. Яке дивовижне твердження !! Я ніколи в це не вірив, тому він розмовляв зі мною і розповідав мені все, що мені потрібно було зробити. Потім я роблю їх без збільшення, тож на наступні два дні, на диво, мій чоловік, який не дзвонив мені останні 7 місяців, зателефонував мені, щоб повідомити, що він повернеться. Так дивно !! Тож він повернувся того ж дня із великою любов’ю та радістю і вибачився за свою помилку та біль, який завдав мені та моїм дітям. Тоді з того дня наш зв’язок був міцнішим, ніж раніше, за допомогою великого заклинателя. Отже, я буду радити вам, якщо у вас виникнуть проблеми, зв’яжіться з dr alaba на електронну адресу: dralaba3000@gmail.com або зв’яжіться з ним за допомогою WhatsApp: +2349071995123 .......

Дописати коментар