вівторок, 19 липня 2011 р.

В с. Потоки Кременчуцького району відбудеться табір «Патріот»


Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій за фінансової підтримки відділу у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації розпочав реалізацію обласної програми «Патріот».

Метою програми є виховання молодих лідерів-патріотів України та Полтавщини зокрема, які б знали історію, звичаї та традиції своїх пращурів, вільно та досконало володіли державною мовою, адже саме наш обласний центр є фольклорною столицею. Впевнено орієнтувалися у сучасній політичній ситуації та завжди стояли на варті інтересів Батьківщини.

Проект поширюється на наступні райони Полтавської області: Семенівський, Оржицький, Лохвицький, Хорольський, Котелевський, Миргородський, Глобинський та м.Комсомольськ.

У рамках програми відбудеться низка заходів, до яких запрошуються активісти громадських організацій. Зокрема 29-31 липня 2011 року в с. Потоки Кременчуцького району (Полтавщина) відбудеться табір «Патріот», участь в якому передбачає проживання в наметах та ряд спортивно-просвітницьких заходів.

Для участі у таборі «Патріот» потрібно заповнити та надіслати до 23 липня 2011 року на електронну пошту організації kmkmo@rambler.ru анкету учасника.

Учасники табору мають обов’язково взяти з собою карімати, спальники та бажано палатку. Усі інші деталі заходу отримає кожен учасник після заповнення анкети. Запрошуємо представників громадської організації на табір. Учасникам компенсуються витрати за проїзд при наявності квитків.

Контактна особа:
Світлана Пищита – голова Кременчуцького міського комітету молодіжних організацій
тел.(05366)3-51-06, факс (0536)71-17-01, svet3008@mail.ru, svet3008@gmail.com

Джерело : Кременчуцький мiський комiтет молодiжних органiзацiй

2 коммент.:

РОДІС сказав...

Проведення табору "Патріот" перенесено на 5-7 серпня.

Biserka Šimunić, сказав...

Привіт друзі, я Олена Авель з України. Я тут новачок, я не знаю, як тут все працює, але я прочитав тут добрі коментарі і додам трохи свого життя, тому що це буде корисно багатьом з нас тут, шукаючи відповіді та вирішення проблем стосунки. Я був у стосунках з Авелем чотири роки, він розлучився зі мною, я зробив усе, щоб повернути його, але все було марно, я так хотів його через любов, яку маю до свого чоловіка, я запитав його про все, що я давав обіцянки, але він відмовився. Я пояснив проблему своїх стосунків з колегою на роботі, і вона запропонувала мені скоріше зв'язатися з заклинателем любові, який міг допомогти мені зробити любовний заклинання, щоб повернути чоловіка додому, але я жінка, яка ніколи не вірила в магію, я мала не було вибору, я спробував, я зв’язався із заклинателем заклинань, і він сказав мені, що немає проблем, що все буде добре протягом трьох днів, мій колишній повернеться до мене протягом трьох днів, доктор алаба кинув заклинання в повітря і кожен другий правописний шарм у своєму храмі на моє ім'я серед ночі. Дивно, але другий день був близько обіду. 16.00 Мені зателефонували з невідомого номера, мені зателефонував колишній чоловік, я був настільки здивований, що відповів на мій телефонний дзвінок, побачивши, що це мій чоловік. . оскільки все було не так, він сказав, що хоче, щоб я повернулася до нього, щоб любити мене набагато більше. Я був такий щасливий, і я пішов до нього, як ми почали щасливо жити разом донині. З тих пір я пообіцяв поділитися своїми добрими новинами з любовними іграми, які чудово працюють без будь-яких побічних ефектів. Я твердо маю намір, що хтось, кого я знаю, має проблеми у стосунках, може бути корисним для такої людини, посилаючись на неї, єдину справжню та потужну перевірку правопису, яка допомогла мені вирішити мою шлюбну проблему. електронна пошта: dralaba3000@gmail.com, ви можете надіслати йому електронне повідомлення, якщо вам потрібна допомога у ваших стосунках або іншим чином. або ви можете зв’язатися з ним за допомогою WhatsApp: +2349071995123
як:
1) любовні ігри повертаються до втраченого кохання
2) Заклинання втраченого кохання возз’єднання з колишнім
3) Розлучення
4) Шлюбні ролі
5) правописне скріплення
6) Порушення заклинань
7) Просування офісних рейтингів
8.) Хочете бути вагітною та мати свою дитину.
9) Ви хочете задовольнити свою кохану
через dralaba3000@gmail.com

Дописати коментар