вівторок, 19 липня 2011 р.

В с. Потоки Кременчуцького району відбудеться табір «Патріот»


Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій за фінансової підтримки відділу у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації розпочав реалізацію обласної програми «Патріот».

Метою програми є виховання молодих лідерів-патріотів України та Полтавщини зокрема, які б знали історію, звичаї та традиції своїх пращурів, вільно та досконало володіли державною мовою, адже саме наш обласний центр є фольклорною столицею. Впевнено орієнтувалися у сучасній політичній ситуації та завжди стояли на варті інтересів Батьківщини.

Проект поширюється на наступні райони Полтавської області: Семенівський, Оржицький, Лохвицький, Хорольський, Котелевський, Миргородський, Глобинський та м.Комсомольськ.

У рамках програми відбудеться низка заходів, до яких запрошуються активісти громадських організацій. Зокрема 29-31 липня 2011 року в с. Потоки Кременчуцького району (Полтавщина) відбудеться табір «Патріот», участь в якому передбачає проживання в наметах та ряд спортивно-просвітницьких заходів.

Для участі у таборі «Патріот» потрібно заповнити та надіслати до 23 липня 2011 року на електронну пошту організації kmkmo@rambler.ru анкету учасника.

Учасники табору мають обов’язково взяти з собою карімати, спальники та бажано палатку. Усі інші деталі заходу отримає кожен учасник після заповнення анкети. Запрошуємо представників громадської організації на табір. Учасникам компенсуються витрати за проїзд при наявності квитків.

Контактна особа:
Світлана Пищита – голова Кременчуцького міського комітету молодіжних організацій
тел.(05366)3-51-06, факс (0536)71-17-01, svet3008@mail.ru, svet3008@gmail.com

Джерело : Кременчуцький мiський комiтет молодiжних органiзацiй

1 коммент.:

РОДІС сказав...

Проведення табору "Патріот" перенесено на 5-7 серпня.

Опублікувати коментар