вівторок, 19 липня 2011 р.

У серпні 2011 р. відбудеться міжрегіональний молодіжний форум «Україна – молодь – майбутнє»


З 22 до 24 серпня 2011 року на базі дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Зоряний» у селі Потоки Кременчуцького району планується проведення міжрегіонального молодіжного форуму «Україна – молодь – майбутнє». Захід присвячений 20-ій річниці Незалежності України та буде проходити у місті Кременчуці вже всьоме. У цьому році в роботі форуму візьмуть участь 200 чоловік.

До участі в заході запрошуються представники громадських організацій, органів учнівського та студентського самоврядування з міста Кременчука, районів та міст Полтавської області та з інших регіонів України.
Учасники матимуть можливість працювати в комітетах, самостійно визначати проблеми та пріоритети молодіжної політики, шляхи їх вирішення, а також розробити заходи, необхідні для поліпшення життя молоді не тільки в Кременчуці, області, а й в державі в цілому. Протягом трьох днів молодіжні лідери зможуть змістовно та продуктивно попрацювати, крім того, для них сплановано також ряд розважальних та оздоровчих заходів.

Форум буде працювати за такими напрямками:
1. Інтеграція української молоді до відповідних європейських організацій.
2. Розвиток місцевого самоврядування
3. Залучення громадсько-активної молоді до розробки місцевих ініціатив та процесу прийняття рішень на локальному рівні.
4. Розвиток журналістики в молодіжному середовищі.
5. Молодіжні субкультури як форма самоорганізації молоді.
6. Залучення молоді до активної участі у волонтерському русі в Україні.

За цими напрямками будуть сформовані відповідні комітети, учасниками яких будуть лідери учнівського самоврядування (молодь віком від 14 до 17 років), а також лідери студентського самоврядування та представники громадських організацій (молодь віком від 18 до 35 років).

Питання, що ставляться перед учасниками форуму, є найбільш актуальними на сьогодні, але не завжди точки зору на шляхи вирішення цих проблем у представників державних структур та представників самої молоді співпадають. Тому основним завданням форуму буде вироблення плану спільних дій між представниками влади та громади щодо вирішення актуальних проблем молодіжної політики.

Організатори форуму: управління у справах сім’ї, дітей та молоді виконкому Кременчуцької міської ради, Молодіжний Парламент Кременчука, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій за підтримки відділу справах сім’ї та молоді Полтавської обласної державної адміністрації. Партнером заходу є мережа громадських організацій «Молодь діє!» та Національний фонд підтримки демократії (NED).

Учасники форуму забезпечуються проживанням, харчуванням, роздатковим матеріалом. Оплата проїзду до Кременчука та у зворотному напрямку – за рахунок учасника.

У рамках проведення форуму з 22 по 24 серпня буде проходити Ярмарок молодіжних ініціатив «Молодь діє!», під час якого можна буде презентувати молодіжну громадську організацію та її проекти. Найкращі громадські ініціативи будуть занесені до посібника, який буде розповсюджений серед учасників форуму. Презентаційна частина Ярмарку молодіжних ініціатив відбудеться 23 серпня 2011 року, а стендова частина триватиме з 22 до 24 серпня 2011 року, до завершення форуму.

Для того, щоб взяти участь у роботі міжрегіонального молодіжного форуму «Україна – молодь – майбутнє» необхідно:

1) Заповнену анкету учасника та есе на тему «Що очікує молодь через 10 років, її роль у розвитку суспільства» (до 300 слів) потрібно надіслати до 13 серпня 2011 року на електронну адресу: kmkmo@rambler.ru, або поштову адресу: 39600, м. Кременчук Полтавської області, вул. Шевченка, 19/3.
Результати відбору учасників буде повідомлено 16 серпня 2011 року.

2) Заповнену аплікаційну форму учасника Ярмарку молодіжних ініціатив організація треба подати до 5 серпня 2011 року. Результати відбору учасників Ярмарку буде повідомлено 7 серпня 2011 року.

Контактна особа: Світлана Пищита – голова Кременчуцького міського комітету молодіжних організацій, координатор. Тел.(05366)3-51-06, факс (0536)74-17-01, моб. (066)2509792, (067)4961908. E-mail: svet3008@mail.ru, svet3008@gmail.com , www.molod.org.ua

1 коммент.:

Biserka Šimunić, сказав...

Привіт друзі, я Олена Авель з України. Я тут новачок, я не знаю, як тут все працює, але я прочитав тут добрі коментарі і додам трохи свого життя, тому що це буде корисно багатьом з нас тут, шукаючи відповіді та вирішення проблем стосунки. Я був у стосунках з Авелем чотири роки, він розлучився зі мною, я зробив усе, щоб повернути його, але все було марно, я так хотів його через любов, яку маю до свого чоловіка, я запитав його про все, що я давав обіцянки, але він відмовився. Я пояснив проблему своїх стосунків з колегою на роботі, і вона запропонувала мені скоріше зв'язатися з заклинателем любові, який міг допомогти мені зробити любовний заклинання, щоб повернути чоловіка додому, але я жінка, яка ніколи не вірила в магію, я мала не було вибору, я спробував, я зв’язався із заклинателем заклинань, і він сказав мені, що немає проблем, що все буде добре протягом трьох днів, мій колишній повернеться до мене протягом трьох днів, доктор алаба кинув заклинання в повітря і кожен другий правописний шарм у своєму храмі на моє ім'я серед ночі. Дивно, але другий день був близько обіду. 16.00 Мені зателефонували з невідомого номера, мені зателефонував колишній чоловік, я був настільки здивований, що відповів на мій телефонний дзвінок, побачивши, що це мій чоловік. . оскільки все було не так, він сказав, що хоче, щоб я повернулася до нього, щоб любити мене набагато більше. Я був такий щасливий, і я пішов до нього, як ми почали щасливо жити разом донині. З тих пір я пообіцяв поділитися своїми добрими новинами з любовними іграми, які чудово працюють без будь-яких побічних ефектів. Я твердо маю намір, що хтось, кого я знаю, має проблеми у стосунках, може бути корисним для такої людини, посилаючись на неї, єдину справжню та потужну перевірку правопису, яка допомогла мені вирішити мою шлюбну проблему. електронна пошта: dralaba3000@gmail.com, ви можете надіслати йому електронне повідомлення, якщо вам потрібна допомога у ваших стосунках або іншим чином. або ви можете зв’язатися з ним за допомогою WhatsApp: +2349071995123
як:
1) любовні ігри повертаються до втраченого кохання
2) Заклинання втраченого кохання возз’єднання з колишнім
3) Розлучення
4) Шлюбні ролі
5) правописне скріплення
6) Порушення заклинань
7) Просування офісних рейтингів
8.) Хочете бути вагітною та мати свою дитину.
9) Ви хочете задовольнити свою кохану
через dralaba3000@gmail.com

Дописати коментар