четвер, 28 липня 2011 р.

Підсумки 1-шої спільної акції в рамках проекту «Акційне літо Мережі громадських організацій Північно-Східної України»


У липні 2011 р. в Полтавській та Чернігівській областях відбулась 1-ша спільна акція в рамках проекту «Акційне літо Мережі громадських організацій Північно-Східної України», який реалізується Комсомольською міською ГО «Центр «РОДІС» в рамках проекту Сумського обласного комітету молодіжних організацій «Підтримка громадських ініціатив у малих містах Північно-Східної України» за сприяння Національного фонду підтримки демократії (NED).

Спільна акція пройшла 13-15 липня 2011 року одночасно в містах Комсомольську, Полтаві та Чернігові. Її метою стало об’єднання зусиль громадських організацій-учасників Мережі Північно-Східної України, у протидії домашньому насильству, формування в свідомості членів своїх місцевих громад неприйняття насильства в сім’ї та руйнування стіни мовчання навколо цього суспільного явища. Дана акція відбулась також в рамках національної інформаційної кампанії проти насильства між близькими людьми, організаторами якої є Проект ЄС «Права жінок та дітей в Україні – комунікаційний компонент» та Міністерство у справах сім’ї, молоді та спорту України.

ЧЕРНІГІВ, 13 липня.Вулична браслетна акція проти насильства між близькими людьми пройшла в центрі міста Чернігова, в ній взяли участь сто мешканців Чернігова. Її організатором стала Чернігівська міська молодіжна громадська організація «Центр прогресивної молоді «Апельсин». Відеорепортаж тут http://webtv.net.ua/6449/

ПОЛТАВА, 15 липня.В приміщенні Полтавської обласної організації національної спілки письменників України під гаслом "Залишайся людиною" відбувся браслетний просвітницький захід. В ході акції ідею відмови від домашнього насильства підтримали біля сотні полтавців. Організаторами акції виступили Полтавська міська ДЮО «КРОК» і Полтавська обласна організація національної спілки письменників України http://poltavanews.com.ua/news/society/2011/7/11/poltavci-rozpochinayut-kampaniyu-proti-nasilstva-u-simyi.aspx Під час заходу відбулась не лише роздача браслетів, а й перегляд тематичних документальних фільмів та виступи молодих письменників із творами соціальної тематики разом з музичним супроводом полтавських музикантів.


КОМСОМОЛЬСЬК, 13-15 липня.13 липня пройшла виїзна браслетна акція в дитячому спортивно-оздоровчому центрі «Горизонт» (м. Комсомольськ). Її організаторами стали Комсомольська міська ГО "Центр "РОДІС" та Комсомольська міська БО "Благодійний фонд "Подаруй надію". В ході акції відбулись демонстрація фотографій учасників міського фотоконкурсу «Я проти домашнього насильства», популяризація пісень учасників пісенного конкурсу "Молодь проти насильства", тематична гра та поширення малинових браслетів. В акції взяли участь близько 200 дітей віком від 14 до 17 років включно.


14 липня зранку розпочалась браслетна акція для дітей та батьків, яку провела Комсомольська міська громадська організація «Товариство захисту прав дітей-інвалідів «Ніжність». Всього акцією було охоплено близько 70 осіб.


14 липня увечорі на міському пляжі «Барбара» під назвою «Малинове літо в Комсомольську» відбулась просвітницько-розважальна програма для молоді в форматі «оpen air», в якій взяли участь близько 500 комсомольчан. Її організатором стала Комсомольська міська громадська організація «Молодіжний продюсерський центр». Під час акції її ведучі не просто роздавали малинові браслети, а проводили різноманітні конкурси з дітьми. Дорослих комсомольчан організатори акції інформували про номери телефонів гарячої лінії, за якими можна звернутися за допомогою, а також про те, як вести себе в критичних ситуаціях, пов'язаних з домашнім насильством. Відеорепортаж тут http://www.youtube.com/watch?v=d701OVWdyo4


15 липня надвечір на центральних вулицях міста з’явились активісти Комсомольських міських організацій "Дитяча рада" і "Парламент дітей м. Комсомольська". Вони провели вуличну браслетну акцію, під час якої поширили 100 малинових браслетів, а також спеціальні інформаційні картки з конкретними порадами для жертв домашнього насильства та номерами телефонів гарячих ліній, за якими можна звернутися за допомогою.15 липня увечорі активісти представництва Всеукраїнської ГО «Всеукраїнська Академія Універсології» на підтримку браслетної інформаційної кампанії «Залишайся людиною» провели тематичну зустріч в кіноклубі (в приміщенні Комсомольської ЗОШ №3). Зустріч була присвячена протидії насильству між близькими людьми, під час її проведення пройшов перегляд кінофільму "Древо Жизни" режисера Терренса Маліка. Цей захід загалом охопив близько 30 осіб і став завершальним акордом 1-шої спільної акції в рамках проекту «Акційне літо Мережі громадських організацій Північно-Східної України»


В ході 1-шої спільної акції в рамках проекту «Акційне літо Мережі громадських організацій Північно-Східної України» у Чернігівській та Полтавській областях було охоплено понад тисячу громадян, які мали змогу публічно підтримати ідею неприйняття насильства в сім’ї та руйнування стіни мовчання навколо цього суспільного явища. Спів організаторами даної спільної акції стали десять громадських організацій-учасників Мережі громадських організацій Північно-Східної України.

0 коммент.:

Опублікувати коментар