У Комсомольську продовжується проведення заходів травневої інформаційної кампанії, спрямованої проти торгівлі дітьми і комерційної сексуальної експлуатації дітей. Вони проходять в рамках діяльності Національної тренерської мережі Міжнародного Центру "Ла Страда - Україна".
17 травня 2011 р. відбулись ще кілька інформаційно-просвітницьких заходів під гаслом "Стоп торгівлі дітьми і комерційній сексуальній експлуатації дітей!" з педагогічними і медичними працівниками. Їх провела тренер регіональної тренерської мережі Наталія Ткаченко. Така ж робота була проведена з батьками, які виховують дітей дошкільного віку. Її здійснила активістка ГО "Центр "РОДІС" Вікторія Тимощук. Партнерами цих заходів виступили міський відділ освіти і дошкільний навчальний заклад "Золота рибка" м. Комсомольська.
Питання протидії торгівлі людьми і особливо дітьми, одне з найнегативніших явищ сучасного суспільства, є однією з провідних проблем, якими переймається Національна тренерська мережа Міжнародного Центру "Ла Страда - Україна".
вівторок, 17 травня 2011 р.
Продовжується інформаційна кампанія проти торгівлі дітьми і комерційної сексуальної експлуатації дітей
![](http://3.bp.blogspot.com/_dZM2bJJMfBs/TP8FUoG9PyI/AAAAAAAAAUM/8KIi-4-SfkA/s000/date.png)
![](http://4.bp.blogspot.com/_dZM2bJJMfBs/TP8FUy-1erI/AAAAAAAAAUQ/uc0ZMmBcp-o/s000/user.png)
0 коммент.:
Дописати коментар