неділя, 13 березня 2011 р.

ВКонтакті функціонує Група підтримки електронної гарячої лінії з протидії дитячій порнографії в Інтернеті


ВКонтакті функціонує група "Я - проти дитячої порнографії в Інтернеті!!!" http://vkontakte.ru/club17607915, яку створив Андрій Алексєєв http://vkontakte.ru/id64422188 (тренер-координатор Національної тренерської мережі Центру "Ла Страда - Україна" в Житомирській області).

ГО "Центр "РОДІС" підтримує ідею створення групи "Я - проти дитячої порнографії в Інтернеті!!!" і закликає своїх активістів участі в роботі цієї групи.

Докладніше про електронну гарячу лінію з протидії дитячій порнографії в Інтернеті Центру "Ла Страда - Україна":

Щоб ефективно протистояти та запобігати збільшенню масштабів дитячої порнографії в Інтернеті, Центр «Ла Страда-Україна» створив електронну гарячу лінію www.internetbezpeka.org.ua

За допомогою цієї лінії кожен громадянин України може повідомити про наявність дитячої порнографії в Інтернет-просторі.

Гаряча лінія є моніторинговим інструментом для збирання (шляхом отримання повідомлень від громадян) інформації про факти розповсюдження дитячої порнографії в Інтернеті з метою подальшого блокування цього негативного контенту.

Кожен користувач Інтернету може повідомити про випадки дитячої порнографії в Інтернеті, надіславши інформацію за допомогою форми на Головній сторінці сайту http://internetbezpeka.org.ua/

Перевірка повідомлень здійснюється 1-2 рази в тиждень експертом Центру «Ла Страда-Україна». Користувачі Інтернетом мають змогу надсилати інформацію про факти дитячої порнографії в Інтернеті анонімно. Якщо ж користувач бажає отримати відповідь на своє повідомлення та дізнатися про подальшу роботу фахівців лінії з отриманою інформацією, він може залишити свої контакти.

Створення такої лінії є втіленням у життя однієї з рекомендацій Третього всесвітнього Конгресу по боротьбі із комерційною сексуальною експлуатацією дітей та підлітків (2008 р.), воно відповідає принципам Факультативного протоколу по боротьбі із торгівлею дітьми, дитячою проституцією та дитячою порнографією, який доповнює Конвенцію ООН про права дитини, Конвенції Ради Європи про кіберзлочинність, Закону України про Загальнонаціональну програму «Національний План дій на виконання Конвенції ООН про права дитини до 2016 року». Програмне забезпечення лінії створене у відповідності до діючих зразків подібних ліній, що працюють в європейських країнах.

0 коммент.:

Дописати коментар