субота, 15 січня 2022 р.

Як волонтери Новий рік зустрічали

29 грудня самі для собе організували новорічну волонтерську вечірку.

Згадували кумедні випадки під час проведення заходів, грали в цікаві гри, частувалися смаколиками, навіть влаштували концерт шумового оркестру. Було весело та смачно.


Під час вечірки долучилися до фестивалю "Вертеп-Фест 2022" (м. Харків) - волонтерським гуртом заспівали колядку "Нова радість стала". 

Наші хлопці та дівчата - не співаки, звісно, а прості волонтери, які займаються пересічною громадською роботою у вільний від навчання та роботи час. Тож заспівали, як уміли, зате щиро.


Дякуємо ЗДО "Золота рибка" за костюми й атрибути, а Вищому професійному гірничо-будівельному училищу за гостинність! Фото з вечірки за цим посиланням.

А ще на Різдво Христове, 7 січня, завітали до нашої Алли Георгіївни Фролової - поколядували. 


Дізналися, що пані Алла - дуже гостинна господиня, а ще неймовірна майстриня з виготовлення різних святкових прикрас для інтер'єру 👍1 коммент.:

isabella ahha сказав...

Вітаю всіх моїх друзів, будь-хто, хто сьогодні читає це свідчення, повинен святкувати зі мною та моєю родиною, тому що для деяких людей все почалося як жарт, а інші сказали, що це неможливо. Мене звати Ізабелла Ітан, я з України, але разом із дружиною переїжджаю до Чикаго, США. Я щасливо одружений, маю двох дітей і чудову дружину. З моєю сім’єю сталося жахливе, я втратив роботу, а дружина пішла з дому, бо я не міг подбати про себе та потреби. Моя родина. Вона і мої діти в той момент. Дев’ять років мені це вдавалося, жодна жінка не підтримає мене, щоб доглядати за дітьми. Я намагаюся надіслати тести своїй дружині, але вона блокує мене у спілкуванні з нею. Я намагаюся поговорити з її другом і сім'єю, але все одно знаю, що хтось може мені допомогти, і я подав заявку до багатьох друзів, але вони все одно не дзвонять мені, поки не настане вірний день, який я ніколи не забуду в своєму житті. Коли я зустрів свого старого друга, я пояснив усі свої труднощі, і він розповів мені про чудову людину, яка допомагає йому отримати хорошу роботу в компанії Coca Cola, і він сказав мені, що він пише правопис, але я людина, яка ніколи не вірить в правопис, але я вирішив спробувати, і доктор Алаба проінструктував мене та показав, що робити За сім днів обіду заклинання. Дотримуйтесь усіх інструкцій і робіть те, про що він попросив мене. Доктор Алаба впевнений, що все буде добре, і моя дружина знову побачить мене після чудової роботи доктора Алаби. Моя дружина дзвонить мені з невідомим номером, вибачилася і сказала, що дуже сумує за мною, а наші діти і моя дружина повертаються додому. Сьогодні я керую компанією Paragon в США. Я рекомендую, якщо у вас виникнуть проблеми, надіслати електронного листа на адресу {dralaba3000@gmail.com} або WhatsApp через його контактну адресу +1(425) 477-2744 Дякую, доктор АЛАБА. і ви отримаєте найкращий результат. Приймайте речі як належне, і це забере у вас. Я бажаю вам краще .......

Дописати коментар