субота, 18 грудня 2021 р.

Підтримуємо соціальний проєкт “Святий Миколай поруч”

Громадська організація "Центр "РОДІС" підтримує соціальний проєкт “Святий Миколай поруч”, який реалізують Анатолій і Наталя Куліш з парафії Православної Церкви України (м. Кременчук) в рамках Української освітньої платформи. 

«Святий Миколай поруч» – це платформа для розвитку, спілкування та підтримки для підлітків та їхніх батьків; це усвідомлення того, що добро треба робити не лише 19 грудня, але і постійно. Сайт, сторінка у Facebook і чат у Telegram – це все спрямовано на те, аби зробити світ трішки кращим у ногу з часом.

За допомогою Telegram підлітки зможуть поспілкуватися та отримати духовну і психологічну анонімну допомогу (для цього ми підключаємо професійного психолога). Для цього у чат-боті усього лише треба натиснути кнопку "Давай поспілкуємось", або на сайті вибрати розділ "Якщо потребуєш допомоги".

Також проєкт передбачає проведення багато заходів – майстер-класи, тренінги, бесіди, конкурси, сімейні відпочинки та табори.


Подружжя Кулішів дізналися про Українську освітню платформу у вересні цього року на навчанні для священників ПЦУ, яке проводила її директорка Мар’яна Кащак. Вона тоді порадила продовжувати розвивати проект, який вони почали минулого року.

Так і Анатолій з Наталею подалися на “Соціальні інновації громад” з проєктом “Святий Миколай поруч”. Він спрямований на підлітків, щоб вони могли звертатися за духовною, психологічною допомогою, а також на об'єднання сімей, щоб вони чули своїх дітей.

На першому модулі з'явилися сумніви щодо власного проєкту. А чи їхній проєкт не є занадто масштабним, а чи вони узагалі можуть за таке братися? Але вони подумали і вирішили, що це виклик і вони його приймають. Адже це не лише Анатолій і Наталя, а в Кременчуці у них ще є команда, з якою вони можуть реалізувати дуже багато планів.

Переформатований проєкт уже працює, запустили сайтfacebook, instagram-сторінки “Святий Миколай поруч”, Telegram-канал, конкурс на найкращу новорічну ялинкову іграшку.

"Через телеграм-бот можна потрапити на сайт, дізнатися цікаву інформацію про заходи чи конкурси. А якщо є проблема, яку треба вирішити - можна звернутися на особистий канал святого Миколая і отримати духовну та психологічну допомогу (адже для реалізації проєкту в команду залучений психолог)" – розповідає Анатолій Куліш.

Наталя ділиться, що раніше вони все робили методом тику, це ніби щось освоїти, але без інструкції. А тепер виявляється, що в інструкції є алгоритми, які допомагають і розширюють можливості. Вона разом з Анатолієм і командою планує надалі реалізовувати проєкти.0 коммент.:

Дописати коментар