суботу, 18 грудня 2021 р.

Підтримуємо соціальний проєкт “Святий Миколай поруч”

Громадська організація "Центр "РОДІС" підтримує соціальний проєкт “Святий Миколай поруч”, який реалізують Анатолій і Наталя Куліш з парафії Православної Церкви України (м. Кременчук) в рамках Української освітньої платформи. 

«Святий Миколай поруч» – це платформа для розвитку, спілкування та підтримки для підлітків та їхніх батьків; це усвідомлення того, що добро треба робити не лише 19 грудня, але і постійно. Сайт, сторінка у Facebook і чат у Telegram – це все спрямовано на те, аби зробити світ трішки кращим у ногу з часом.

За допомогою Telegram підлітки зможуть поспілкуватися та отримати духовну і психологічну анонімну допомогу (для цього ми підключаємо професійного психолога). Для цього у чат-боті усього лише треба натиснути кнопку "Давай поспілкуємось", або на сайті вибрати розділ "Якщо потребуєш допомоги".

Також проєкт передбачає проведення багато заходів – майстер-класи, тренінги, бесіди, конкурси, сімейні відпочинки та табори.


Подружжя Кулішів дізналися про Українську освітню платформу у вересні цього року на навчанні для священників ПЦУ, яке проводила її директорка Мар’яна Кащак. Вона тоді порадила продовжувати розвивати проект, який вони почали минулого року.

Так і Анатолій з Наталею подалися на “Соціальні інновації громад” з проєктом “Святий Миколай поруч”. Він спрямований на підлітків, щоб вони могли звертатися за духовною, психологічною допомогою, а також на об'єднання сімей, щоб вони чули своїх дітей.

На першому модулі з'явилися сумніви щодо власного проєкту. А чи їхній проєкт не є занадто масштабним, а чи вони узагалі можуть за таке братися? Але вони подумали і вирішили, що це виклик і вони його приймають. Адже це не лише Анатолій і Наталя, а в Кременчуці у них ще є команда, з якою вони можуть реалізувати дуже багато планів.

Переформатований проєкт уже працює, запустили сайтfacebook, instagram-сторінки “Святий Миколай поруч”, Telegram-канал, конкурс на найкращу новорічну ялинкову іграшку.

"Через телеграм-бот можна потрапити на сайт, дізнатися цікаву інформацію про заходи чи конкурси. А якщо є проблема, яку треба вирішити - можна звернутися на особистий канал святого Миколая і отримати духовну та психологічну допомогу (адже для реалізації проєкту в команду залучений психолог)" – розповідає Анатолій Куліш.

Наталя ділиться, що раніше вони все робили методом тику, це ніби щось освоїти, але без інструкції. А тепер виявляється, що в інструкції є алгоритми, які допомагають і розширюють можливості. Вона разом з Анатолієм і командою планує надалі реалізовувати проєкти.1 коммент.:

Анонім сказав...

Я делюсь этим свидетельством с партнерами, страдающими в своих отношениях, потому что есть долговременное решение. Мой муж бросил меня и наших двоих детей к другой женщине на 3 года. Я старалась быть сильной только ради своих детей, но не могла совладать с болью, терзающей мое сердце. Я был ранен и сбит с толку. Мне нужна была помощь, поэтому я провел исследование в Интернете и наткнулся на сайт, где я увидел, что доктор Эдиомо, заклинатель, может помочь вернуть любовников. Я связался с ней, и она сделала для меня специальную молитву и заклинания. К моему удивлению, через 2 дня мой муж вернулся домой. Так мы снова воссоединились, и в семье было много любви, радости и мира. Вы также можете связаться с доктором Эдиомо, могущественным заклинателем для решения
1) Вернуть парня
2) воссоединиться с мужем или женой
3) Если у вас ночные кошмары
4) Лекарство от ВИЧ и рака
5) Мощное волшебное кольцо
6) Заклинание на удачу
7) Разрушение одержимости
8) Проблемы с родами и беременностью. Свяжитесь с ЭЛЕКТРОННОЙ ПОЧТОЙ: drediomo77@gmail.com /whatsapp :+2349132180420 /+2348106541485

Дописати коментар