субота, 25 серпня 2018 р.

У Горішніх Плавнях відбулися урочистості з нагоди Дня Незалежності України

24 серпня у місті Горішні Плавні відбулися урочистості, присвячені Дню Незалежності України.

Біля пам'ятника Тарасу Шевченку пройшло гутрування людей і покладання квітів на знак вшанування великого поета. Потім стартував парад вишиванок. Дякуємо Олегу Святову за відео.

Дякуємо за участь в урочистостях та параді вишиванок на честь Дня Незалежності України чарівним дівчатам і стильним хлопцям із Школи моделей «VL Models», яка діє у міському ПКіТ. Також особиста подяка Валерії Гривко та Анастасії Дерев’янко. Яскрава ексклюзивна колекція вишиванок, створених компанією «Бані-Текс» (директор Тетяна Демьянець, модельєр Альона Мегеря), стали окрасою параду вишиванок у Горішніх Плавнях.

Велике спасибі за активну участь в організації міських урочистостей і параду вишиванок, присвячених Дню Незалежності України️, Лілії Дмитренко, Наталії Ткаченко, Ігорю Деняку, Анастасії Макаренко, Олександру Геріху, Богдані Великій, Юлії Гнойовій, В’ячеславу Опарі, Костянтину Григоренко, Антону Єрьоменку, Ірині Тимошенко, Аллі Фроловій, Софії Макаренко, Валерію Ткаченку, Олександру Кардошу та Любові Гаврилівні Семеновій!


0 коммент.:

Дописати коментар