пʼятниця, 12 травня 2017 р.

Вітаємо родину Кісілів!


Вітаємо родину Кісілів з отриманням сертифікату номінантів 11-ї загальноміської церемонії відзначення кращого досвіду сімейного виховання «Сім’я року-2017»!

В родині підростає 6-річний Олександр - надзвичайно розвинений, допитливий, активний хлопчик. Батьки працюють на Полтавському ГЗК.

Тато, Олег Іванович, трудиться старшим механіком з ремонту обладнання в кар’єрі.

Мама, Ольга Андріївна, працює оператором електрозв’язку в цеху інформаційних технологій і зв’язку.

Для них сім’я – це найголовніше у житті. Весь вільний час проводять разом – тато, мама і син. Разом турбуються про домашніх улюбленців - кішку Мурку та хом’ячка Ципалєту. 

У вихідні дні часто їздять у Дмитрівку, де живуть батьки тата, у місті разом ходять на стадіон грати у футбол, а також на прогулянки з самокатом та велосипедом. Влітку разом із батьками мами виїжджають на дніпровські острови.

Родина Кісілів живе за правилом «За будь яких обставин - завжди і в усьому разом! Завжди допомагати і підтримувати один одного в усіх справах. Бути опорою та підтримкою».

І тато, і мама приділяють дуже багато уваги сину, поважають його думку, підтримують його ідеї та захоплення дитини.

Сімейний «рецепт» успішного виховання: Дитина має виховуватися в любові та довірі. Треба завжди прислухатися до думки дитини і враховувати її.

***
 11 травня в Горішніх Плавнях, у розважальному центрі CITI CLUB, відбувся загальноміський захід – ХІ урочиста церемонія конкурсу відзначення кращого досвіду сімейного виховання «Сім’я року-2017», започаткована відділом у справах сім’ї та молоді виконкому Горішньоплавнівської міської ради спільно з ГО Центр розвитку дитини і сім’ї «РОДІС» у партнерстві з міським відділом освіти. Детальніше за посиланням http://www.rodis.org.ua/2017/05/2017.html

1 коммент.:

isabella ahha сказав...

Мені було боляче й розбите серце, коли сім місяців тому між мною та моїм чоловіком у моєму шлюбі сталася дуже велика проблема. настільки жахливий, що подав справу до суду на розлучення. він сказав, що більше ніколи не хоче залишатися зі мною і що більше не любить мене. Тож він зібрав речі з дому і змусив мене та моїх дітей пережити сильний біль. Я намагався всіма можливими способами повернути його, після довгих прохань, але безрезультатно. І він підтвердив, що прийняв рішення і більше ніколи не хоче мене бачити. Тож одного вечора, повертаючись з роботи, я зустрів свого старого друга, який шукав мого чоловіка. Тож я йому все пояснила, і він сказав мені, що єдиний спосіб повернути свого чоловіка — це відвідати чародійця, тому що він справді це теж зробив. Тому я ніколи не вірив у магію, але мені нічого не залишалося, як слідувати його пораді. Потім він дав мені адресу електронної пошти заклинателя, якого він відвідав. dralaba3000@gmail.com. Наступного ранку я надіслала електронного листа на адресу, яку він мені дав, і заклинатель запевнив мене, що я поверну свого чоловіка протягом наступних двох днів. Яке дивовижне твердження!! Я ніколи в це не повірив, тому він поговорив зі мною і сказав мені все, що я мав зробити. Потім я роблю їх без збільшення, тому наступні два дні, на диво, мій чоловік, який не дзвонив мені протягом останніх 7 місяців, дзвонив мені, щоб повідомити, що він повертається. Так дивно !! Тож він повернувся того ж дня, з великою любов’ю та радістю, і вибачився за свою помилку та біль, який він завдав мені та моїм дітям. Тоді з того дня наш зв’язок став міцнішим, ніж раніше, за допомогою чудового заклинателя. Тому я пораджу, якщо у вас виникнуть проблеми, зв’яжіться з доктором алаба на електронну адресу: dralaba3000@gmail.com або зв’яжіться з ним у WhatsApp та Viber за цим номером: +1(425) 477-2744.......

Дописати коментар