На заході молодь визначила, що таке булінг, з'ясувала його причини та форми прояву, дізналася про те, що треба робити у випадку потерпання від булінгу.
На завершення тренінгу учнів було поінформовано про те, що в Україні працює Національна «гаряча лінія», де можна отримати кваліфіковану допомогу: 0-800-500-335 (безкоштовно зі стаціонарних тел.) та 386 (безкоштовно з мобільних тел.).
Захід пройшов у рамках діяльності Національної тренерської мережі Міжнародного центру "Ла Страда - Україна" за підтримки Міністерства закордонних справ Норвегії та Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiYjO_jMfthdJL-0yIDI5X8cnDpSC1safjpDyDo6eXsr-7YliwV1FQy8YPuZL0sqzQJGLDAEjQhACwKiuChT09uGstrYyzSyAbnwkuOchpVT9zwF6hULJ3Kk5N6YeUIJ6eARUVS4gyyWVRM/s320/12380868_1025662017496713_1625972253_o.jpg)
0 коммент.:
Дописати коментар