понеділок, 3 серпня 2015 р.

Комсомольчан запрошують до участі у міському конкурсі вишиванок

3 серпня у Комсомольську розпочався міський конкурс вишиванок «Ми – українці!», присвячений Дню незалежності України. Цьогоріч він пройде у місті вже вчетверте.

Положення про проведення конкурсу вишиванок «Ми – українці!» у місті Комсомольську:

Міський конкурс вишиванок «Ми – українці!» проводиться з метою збереження і використання вишиванки як унікального феномену культурного надбання українського народу та відзначення 24-ї річниці незалежності України. Організаторами конкурсу є Комсомольська міська рада, відділ культури і туризму, громадська організація «Центр «РОДІС».

Конкурс триває з 3 до 20 серпня 2015 року. До участі запрошуються всі бажаючі комсомольчани незалежно від віку і статі.

Переможці конкурсу будуть визначені за наступними номінаціями:
1)        Краща чоловіча вишиванка.
2)        Краща жіноча вишиванка.
3)        Краща дитяча вишиванка.
4)        Краща старовинна вишиванка.
5)        Краща авторська вишиванка.
6)        Найбільша родина у вишиванках.
7)        Найстарший учасник у вишиванці.
8)        Наймолодший учасник у вишиванці

Переможців міського конкурсу вишиванок «Ми – українці!» визначатиме журі під головуванням першого заступника міського голови Дмитра Бикова. До складу журі також увійшли:
Зеленська Ірина Іванівна, начальник відділу культури і туризму;
Дмитренко Володимир Юрійович, керівник проектів ГО «Центр «РОДІС»;
Черниш Ірина Миколаївна, викладач ПСМНЗ «Дитяча художня школа»;
Кракало Ірина Володимирівна, науковий співробітник міського історико-краєзнавчого музею.

Демонстрація вишиванок учасниками конкурсу, оголошення переможців та їх нагородження відбудеться під час міської акції «З Днем народження, Україно!», яка розпочнеться 24 серпня о 17.00 на Театральній площі м. Комсомольська.

Щоб взяти участь у конкурсі, необхідно з 3 серпня до 20 серпня (включно) надіслати на ел.адресу rodis.ngo@gmail.com фото учасника у вишиванці та описову презентацію. В описі-презентації слід зазначити П.І.Б. та вік учасника, конт. номер моб.тел., а також описати історію появи цієї вишиванки у власному гардеробі.

Комсомольчани, які бажають взяти участь у конкурсі вишиванок, але не мають доступу до комп’ютера та/або інтернету, можуть скористатися допомогою працівників Комсомольської центральної публічної бібліотеки, що знаходиться за адресою вул.Миру, 22. Для цього слід звернутися до читальної зали бібліотеки (для дорослих). Бібліотекар читальної зали безкоштовно сфотографує учасника у вишиванці, допоможе надрукувати описову презентацію та відправить все це листом на ел.адресу rodis.ngo@gmail.com

Фотографії та описи-презентації вишиванок усіх учасників міського конкурсу вишиванок «Ми – українці!» будуть публікуватися на сайті ГО «Центр «РОДІС» за посиланням http://www.rodis.org.ua/p/blog-page_7613.html

Увага! Обов’язковою умовою участі в конкурсі є особиста присутність учасника на фінальній демонстрації вишиванок, що пройде 24 серпня о 17.00 на Театральній площі м. Комсомольська http://www.rodis.org.ua/2015/08/blog-post_10.html

Тел. для довідок 0983067690.

0 коммент.:

Дописати коментар