четвер, 26 березня 2015 р.

Оголошено обласний фотоконкурс «Мить сімейного щастя»

В Полтавській області оголошено фотоконкурс «Мить сімейного щастя». 

Метою конкурсу є пропагування почуття любові до своєї родини та сімейних цінностей, виховання поваги до родинних традицій і звичаїв, патріотичне виховання підростаючого покоління.

Конкурсні роботи приймаються з 30 березня до 20 квітня  2015 року.

Конкурс проводиться у 4-х  номінаціях:

1) «Тати і діти – розшукуються відповідальні татусі» - фотографії повинні зображувати татусів з дітьми, пропагуючи відповідальне батьківство, активний спосіб життя, гідний приклад мужності і сумлінного виконання батьківського обов’язку.

2) «Наша багатодітна сім’я» - на фото мають бути зображені багатодітні сім’ї у своєму повному складі.

3) «Сім’я у вишиванках» - на фото повинна бути сім’я чи частина сім’ї (мама і дитина, тато і дитина і т.п.) у вишиванках, вбранні патріотичних кольорів, одязі з нанесеною державною символікою.

4) «Вусолапохвостий» член сім’ї – на фото повинна бути сім’я разом із своїми домашніми  улюбленцями (тваринами).

На конкурс приймається не більше 5 робіт. 

На конкурс представляються виключно індивідуальні фотороботи, які являють собою чорно-білі або кольорові фотографії. 

Для участі у конкурсі, необхідно надіслати файли фоторобіт та заявку про участь в електронному вигляді (формат JPG, JPEG, з мінімальним стисненням, розміром не менше 2000 рх. по більшій стороні) організатору конкурсу за адресою: poltomcp@ukr.net з поміткою «Фотоконкурс».


Заявка учасника

ПІБ

Адреса

Номінація

Контактний номер телефону

Назва роботиКожен учасник має право подати не більше 5 фоторобіт чи серій. Серія вважається за одну роботу. В серії може бути до 5 світлин. 

Допускається мінімальна обробка фотографій, без додавання рамок та використання фотомонтажу.

Комп‘ютерні колажі, значна комп’ютерна обробка та колективні роботи на конкурс не допускаються.

Роботи, представлені на фотоконкурс, не редагуються та не рецензуються. Не допускаються для участі у конкурсі фотороботи, які:
- авторські права на розміщення яких належать іншим особам. Відповідальність за розміщення фотографії, право на розміщення якої належить іншим особам несе учасник Фотоконкурсу, який розмістив таку фотографію;
- не відображають мету конкурсу;
- не відповідають вимогам, зазначеним вище;
- пропагують насилля, будь-яку форму ворожнечі, негативні звички;
- містять будь-яку форму приниження особистості;
- можуть бути розцінені як реклама.

Організаторами обласного фотоконкурсу «Мить сімейного щастя» виступають відділ у справах сім’ї та молоді Полтавської ОДА, КП «Обласний молодіжний центр» Полтавської обласної ради, Полтавська обласна організація Всеукраїнського союзу жінок-трудівниць «За майбутнє  України».

Організатори конкурсу залишають за собою право використовувати фотографії в проведенні подальших виставок, підготовці та виданні інформаційних матеріалів, поліграфічної продукції (календарі, буклети некомерційного характеру), публікацій у ЗМІ матеріалів про конкурс, тощо. Організатори зобов’язуються наводити відповідне посилання на авторів робіт при будь-якому публічному відтворенні фотографій.

За додатковою інформацією звертатися за тел.. (0532) 500-653 або (095) 650-54-42.


0 коммент.:

Дописати коментар