неділя, 17 серпня 2014 р.

У Комсомольську відбудеться фотоконкурс до Дня Незалежності України

Запрошуємо комсомольчан та гостей міста до участі у фотоконкурсі, присвяченого Дню Незалежності України. Захід пройде в рамках акції «З Днем народження, Україно!»  http://www.rodis.org.ua/2014/08/blog-post_11.html за підтримки фірми «Ваші вікна» ПП Рудий.

ТЕМА фотоконкурсу: «Моя рідна Україна»

УМОВИ фотоконкурсу:

1. Участь у фотоконкурсі можуть взяти всі бажаючі комсомольчани та гості міста  незалежно від віку і статі. Від одного автора - не більше 2-х фотографій.

2. Фотографії, що подаються на конкурс, мають бути роздруковані на фотопапері формату А4. Допускається застосування фільтрів, ретуші, масок та інших способів коригування зображення.

3. Кожну фотографію приймають у прозорому файлі з вкладеним аркушем паперу з інформацією про автора (назва фото, ПІБ та вік автора, номер конт. моб. телефону).

4. Прийом конкурсних фото – 24 серпня 2014 р. з 16.00 до 17.00 на площі біля центральної публічної бібліотеки (для дорослих) під час акції  «З Днем народження, Україно!». Фотографії, подані на фотоконкурс, не рецензуються і не повертаються.

5. За підсумками фотоконкурсу буде визначено трьох переможців, які отримають дипломи ГО "Центр "РОДІС" та призи від фірми «Ваші вікна» ПП Рудий.

6. Переможців визначить журі, склад якого буде обрано в ході акції  «З Днем народження, Україно!». Тоді ж відбудеться і нагородження переможців та виставка конкурсних фотографій.

Довідки за тел. 0983067690, 0505244381.

0 коммент.:

Дописати коментар