пʼятниця, 18 квітня 2014 р.

У Комсомольську провели акцію «Зробимо Україну чистою! 2014»

12 квітня комсомольчани взяли участь у всеукраїнській акції «Зробимо Україну чистою! 2014». Вона пройшла у форматі екологічної акції з прибирання сміття у зонах відпочинку Комсомольська і мала на меті заохочення містян до спільної відповідальності за чистоту у власному місті.

Захід став не лише складовою всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою! 2014», а й складовою міського двомісячника чистоти та благоустрою, оголошеного виконкомом Комсомольської міської ради.

У Комсомольську цьогорічна акція «Зробимо Україну чистою!» відбулась уже втретє. В минулому році учасники акції очищали від сміття берегову лінію та дно затоки Барбари. Цьогоріч активісти влаштували прибирання у двох місцях: територію навколо стадіону «Гірник», а також дві дніпровських коси з територією дитячого пляжу.

Локація №1 (дві дніпровських коси і територію дитячого пляжу):Локація №2 (територія навколо стадіону «Гірник»):Загалом в акції «Зробимо Україну чистою! 2014» у Комсомольську взяли участь 145 комсомольчан. Результатом спільного прибирання стало 109 великих пакетів зібраного сміття, а також кілька одиниць негабаритного сміття. Зокрема, 31 пакет сміття було зібрано навколо стадіону «Гірник» і 78 пакетів – на території поблизу Дніпра.

Організаторами акції виступили активісти ГО «Центр «РОДІС» на чолі з координаторами 2-х локацій: Катериною Цехлою, координатором локації біля стадіону «Гірник», та Володимиром Дмитренком, координатором локації, що охоплювала дві дніпровських коси і територію дитячого пляжу. Серед учасників акції були комсомольчани різного віку (діти, молодь, дорослі), деякі з них прийшли сім’ями для того, щоб зробити наше рідне місто ще чистішим і красивішим.

Активну участь у спільному прибиранні рідного міста взяли учні  Комсомольського будівельного ліцею, студенти Комсомольського політехнічного технікуму, активісти громадської організації «Центр розвитку дитини і сім’ї «РОДІС», представники молодіжного християнського центру «Пульс», учні міських загальноосвітніх шкіл: ЗОШ І-ІІІ ст. №6, НВК ім. Л.І.Бугаєвської, ЗОШ І-ІІІ ст. №4, гімназії ім. В.О.Нижниченка, ЗОШ І-ІІІ ст. №1 та ЗОШ І-ІІІ ст. №2.

Акція відбулась за підтримки всеукраїнської громадської організації «Зробимо Україну чистою!» (м. Київ), транспортної компанії «Нова Пошта», Комсомольської міської центральної публічної бібліотеки, департаменту ЖКГ, відділу освіти та відділу фізичної культури і спорту виконкому Комсомольської міської ради, КЦ ПМСД, ФОП Коноваленко О.А., медіа групи VK «Комсомольск на Днепре Online», КП «Громадська думка», студії «ГОК ТВ» (ТРК «ГОК»).Дякуємо за відео супровід акції медіа-групі ВК «Комсомольск на Днепре Online» (оператор Петро Шабанов, монтаж Роман Свинаренко).

Також вдячні за фотосупровід акції Дмитру Омельченку та Петру Шабанову, а також активістам ГО «Центр «РОДІС» Зої Петрівні Шумаковій, Ірині Володимирівні Сафоновій, Дар’Ї Прохорович, Ользі Мосіній.

0 коммент.:

Дописати коментар