24 листопада 2013 року в приміщенні центральної публічної бібліотеки відбулась чергова зустріч учасників Клубу соціальної гри. Він функціонує в Комсомольську від початку 2012 року з ініціативи сектору роботи з молоддю ГО «Центр «РОДІС».
Діяльність Клубу здійснюється за підтримки Комсомольської центральної публічної бібліотеки та інтернет-провайдера «ТРК «ГОК».
В рамках діяльності Клубу соціальної гри хлопці і дівчата час від часу зустрічаються, щоб разом цікаво й з користю провести частину вихідного дня. Спільні ігри дають широкі можливості для спілкування, прояву вмінь логічно й стратегічно мислити, переконувати, домовлятися тощо. Наразі відбулаась 26-та зустріч учасників Клубу.
неділя, 24 листопада 2013 р.
Відбулась 26-та зустріч у Клубі соціальної гри
![](http://3.bp.blogspot.com/_dZM2bJJMfBs/TP8FUoG9PyI/AAAAAAAAAUM/8KIi-4-SfkA/s000/date.png)
![](http://4.bp.blogspot.com/_dZM2bJJMfBs/TP8FUy-1erI/AAAAAAAAAUQ/uc0ZMmBcp-o/s000/user.png)
0 коммент.:
Дописати коментар