понеділок, 19 серпня 2013 р.

Увага! Оголошено конкурс вітальних листівок до Дня Незалежності України


Запрошуємо комсомольчан до участі у конкурсі тематичних вітальних листівок з нагоди Дня Незалежності України.

УМОВИ КОНКУРСУ: 


1. Тема конкурсу - «З Днем народження, Україно!»


2. Учасниками конкурсу листівок можуть стати бажаючі комсомольчани віком від 10 років і старші. До конкурсної листівки потрібно вкласти аркуш паперу з інформацією: ім'я та прізвище, вік, контактний номер моб. телефону. 


3. Конкурсні листівки будуть приймати 24 серпня 2013 року о 17.00 на майданчику біля Комсомольської центральної публічної бібліотеки (вул. Миру, 22).


4. Автори конкурсних робіт не обмежуються у виборі матеріалів і техніки виготовлення листівок. 


5. За підсумками конкурсу буде визначено трьох переможців, які отримають призи від Придніпровського регіонального департаменту АТ «Банк «Фінанси та Кредит». Переможців визначить журі, склад якого буде оголошено перед проведенням конкурсу.


6. Тематичні вітальні листівки, подані на конкурс, не рецензуються і не повертаються. Організатори конкурсу мають право використовувати конкурсні роботи на Інтернет-ресурсах, у відеоматеріалах, а також під час публікацій у друкованих ЗМІ без додаткового погодження з авторами. Зазначення авторства листівок при цьому буде дотримано. 


Конкурс оголошено в рамках акції  «З Днем народження, Україно!» за підтримки виконкому Комсомольської міської ради, центральної публічної бібліотеки м. Комсомольська та Придніпровського регіонального департаменту АТ «Банк «Фінанси та Кредит».


Організаторами заходу виступають Комсомольська ГО «Центр «РОДІС», мережа громадських організацій Полтавської та Черкаської областей «Молодь діє!» (координатор Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій) і відділ у справах сім`ї та молоді Полтавської ОДА.


Довідки за тел. 0983067690, 0505244381.

0 коммент.:

Дописати коментар