вівторок, 30 липня 2013 р.

Друга вулична акція з попередження психологічного насильства над дітьми

28 липня 2013 р. у Комсомольську на території дитячого містечка відбулась друга вулична акція з попередження психологічного (емоційного) насильства над дітьми. 

Захід пройшов у рамках інформаційної кампанії «Слова ранять на все життя».  В Україні її проводить Український фонд «Благополуччя дітей» у партнерстві з організацією Fundacja Dzieci Niczyje (Польща).

Акцію провели юні активісти громадської організації «Центр розвитку дитини і сім’ї «РОДІС», яка координує інформаційну кампанію «Слова ранять на все життя» у м. Комсомольську за підтримки виконкому міської ради. Молодь поширювала серед комсомольчан листівки, що закликають до відповідального батьківства і ненасильницьких методів сімейного виховання. Йдеться про відмову від крику, обзивань, насмішок,  злісних жартів на адресу дитини.


Дирекція ГО «Центр «РОДІС» дякує за участь в акції «Слова ранять на все життя» активістам Надії Войтенко, Олегу Святову та Наталії Гнидюк.

Довідково:
Під час вуличних акцій молодь поширює листівки, які Український фонд «Благополуччя дітей» адаптував для інформаційної соціальної кампанії «Слова ранять на все життя». Раніше матеріали були розроблені рекламною агенцією Publicis у Варшаві і використані недержавною організацією Nobody’s Children Foundation для проведення кампанії у Польщі минулого року.

0 коммент.:

Дописати коментар