24 червня наша держава відзначала День молоді. У Комсомольську до цього свята було приурочено цілу низку святкових заходів, в яких взяли участь багато різних установ та організацій.
Відзначила цю дату і Комсомольська міська громадська організація «Центр «РОДІС», що входить до мережі громадських організацій Полтавської та Черкаської областей «Молодь діє!».
Активісти ГО «Центр «РОДІС» з числа учнівської та робітничої молоді цього дня провели вуличну інформаційну акцію "www.Знаю.все". Захід відбувся за підтримки Кременчуцького міського комітету молодіжних організацій, що є координатором мережі «Молодь діє!», та Фонду NED в рамках мережевої інформаційної кампанії до Дня молоді.
В ході мережевої інформаційної акції "www.Знаю.все" активісти «Центр «РОДІС» вітали молодь Комсомольська зі святом і вручали їм спеціальні буклети. В них вміщено інформацію про веб-ресурси, що можуть стати в нагоді для молодих інтернет-користувачів, наприклад: «Молодіжні можливості у громадському житті», «Новини», «Цікаві інтернет-журнали і блоги» та ін.
У проведенні акції активну участь взяли Альона Шуть, Єгор Базавлук, Анастасія та Софія Макаренки, Валерія Дерега, Олена Середа, Аліна Кулик, Надія Єршова, а також завідувач сектору роботи з молоддю Володимир Дмитренко.
понеділок, 25 червня 2012 р.
В День молоді активісти ГО «Центр «РОДІС» провели молодіжну інформаційну акцію
![](http://3.bp.blogspot.com/_dZM2bJJMfBs/TP8FUoG9PyI/AAAAAAAAAUM/8KIi-4-SfkA/s000/date.png)
![](http://4.bp.blogspot.com/_dZM2bJJMfBs/TP8FUy-1erI/AAAAAAAAAUQ/uc0ZMmBcp-o/s000/user.png)
0 коммент.:
Дописати коментар