вівторок, 3 квітня 2012 р.

Всеукраїнський конкурс на встановлення дитячих спортивних майданчиків


БО «Фонд братів Кличків» (надалі – «Організатор конкурсу») оголошує всеукраїнський конкурс на встановлення 12 дитячих спортивних майданчиків прибудинкового формату, які відповідають сучасним екологічним вимогам та вирізняються яскравим та стильним дизайном! Конкурс проводиться в рамках проекту «Клич друзів – граймо разом!» за підтримки Фундації Кока-Кола.

Своїм проектом організатори мають на меті повернути традиції здорового способу життя, створити умови для спільного родинного дозвілля, сприяти зміцненню здоров’я дітей у містах і селах України. Цьому допоможе розширення мережі дитячих спортивних майданчиків.

Умови участі у конкурсі у 2012 році:

Для участі у конкурсі запрошуються діти та їх батьки, які разом ведуть активний і здоровий спосіб життя, займаються спортом або туризмом та регулярно організовують у дворі активні ігри та розваги для дітей і родин, які мешкають поруч.

Члени родин(и) мають надіслати колективного листа і фотографії, які висвітлюють досвід спільних родинних занять спортом, проведення активних ігор серед дітей або туристичні пригоди.

У листі обґрунтувати необхідність встановлення дитячого спортивного майданчика у власному дворі, розказати про спортивні заходи для дітей, які вони організовують, а також, про плани щодо популяризації здорового способу життя у своїй сім’ї та серед сусідів.

Автори 12-ти найкращих історій про досвід популяризації активного сімейного дозвілля серед сусідів отримають у подарунок дитячий спортивний майданчик, що буде встановлений організаторами конкурсу улітку 2012 року .

Переможець на громадських засадах повинен організувати на новому майданчику роботу щодо популяризації здорового способу життя (квести, ігри, змагання, тощо), а наприкінці літнього сезону надати організаторам фото-звіт.

Для участі у Конкурсі потрібно надіслати такі документи:
- колективний лист від родин(и) із підписами дітей та їх родичів, які бажають взяти участь у проекті;
- фотографії, які висвітлюють досвід спільних родинних занять спортом;
- заявка має містити контакти відповідальної особи;
- наявність дозволу від органу місцевої влади на встановлення майданчика в обраному вами місці;
- фотографії місця можливого розташування майданчика (3-5 фото).

Конкурс проводиться на території України і триває до 25 травня 2012 р.

Заявки просимо надсилати за адресою: 01019, м. Київ, а/с 140, БО «Фонд братів Кличків», або е-поштою на адресу: fund@klitschko.com

Заявки, отримані Організатором після 25 травня 2012 р., розглядатися не будуть.

Рішення про місця на встановлення майданчиків виносить Комісія, яка формується з представників БО «Фонд братів Кличків» та ТОВ «Кока-Кола-Україна Лімітед».

Критерії оцінювання заявок:

- відповідність заявки умовам конкурсу;
- обґрунтованість пропозиції (опис ситуації з наявністю спортивних майданчиків у населеному пункті, яскрава розповідь про досвід спільних родинних занять спортом або туристичних пригоди, план заходів щодо популяризації здорового способу життя поруч серед сусідів);
- перевага буде надаватиметься тим заявникам, які залучать найбільшу кількість учасників.

Учасник дізнається про свою перемогу письмово, після 1 червня 2012 року.

Офіційні результати Конкурсу будуть оприлюднені на сайті Фонду братів Кличків www.klichkofund.org.ua

Контакти: Тетяна Дмитрієва, БО “Фонд братів Кличків”, fund@klitschko.com
тел. (044) 492-8005, сайт http://play.klichkofund.org.ua/

Джерело: http://gurt.org.ua/news/competitions/13986/

0 коммент.:

Дописати коментар