22 лютого у великій залі виконкому Комсомольської міської ради відбувся міський форум багатодітних родин, міста Комсомольська, які виховують 3-є та більше дітей віком до 18-ти років.
Окрім самих багатодітних родин у заході взяли участь представники організацій та установ, зокрема ЦСССДМ, ССД, УПСЗН, УОЗ, міськво, загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів, голови громадських організацій, представники ЗМІ.
Організатором форуму багатодітних родин виступив відділ у справах сім'ї та молоді. Відкриваючи захід, Тетяна Оробченко, очільниця відділу у справах сім'ї та молоді, повідомила, що на сьогодні у Комсомольську мешкає 151 сім'я, що виховує 3-х і більше дітей віком до 18-ти років. До речі, в минулому році багатодітних сімей було зареєстровано 138.
Учасників форуму привітала секретар Комсомольської міської ради Світлана Калашнік. Також в роботі форуму взяла участь заступник міського голови Надія Угнічева. Вона познайомила присутніх з результатами соціального моніторингу, який було проведено у січні 2012 р.
На форумі обговорювалися проблеми соціального захисту та підтримки багатодітних родин в м. Комсомольську. Зокрема мова йшла про наступне:
- про надання пыльг при оплаті за користування житлом, комунальні послуги, користування телефоном, а також пільговий проїзд дітей у транспорті;
- пільги для дітей з багатодітних сімей, які відвідують загальноосвітні і дошкільні навчальні заклади;
- про соціальні послуги, які надає поліклініка «МЦ ПМСД» для багатодітних родин, зокрема, забезпечення безкоштовним харчуванням, медикаментами, отримання санаторно-курортних путівок та ін.
Такий захід для багатодітних родин у Комсомольську проводиться не вперше. Своєчасне інформування батьків, які виховують 3-х і більше дітей віком до 16-ти років, про їхні пільги, а також адресні соціальні послуги, дозволяє суттєво полегшити життя таких сімей.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhJAZfgzwnci4-XLm1hStcTdEkKSwYZzWtK3BlZH0gzWZ-qVfNrYj5rdZ1P4CxI27vq1xvnLQKx0fEnqF7ZOYKmBh3LURATp1OqsboOo5Fy6yYahJXgMyiitrOxhN91s5451xWQbMRHmwXs/s800/%25D0%2594%25D0%25BE%25D0%25B2%25D1%2596%25D0%25B4%25D0%25BD%25D0%25B8%25D0%25BA%2520%25D0%25B1%25D0%25B0%25D0%25B3%25D0%25B0%25D1%2582%25D0%25BE%25D0%25B4%25D1%2596%25D1%2582%25D0%25BD%25D0%25BE%25D0%25B9%2520%25D1%2580%25D0%25BE%25D0%25B4%25D0%25B8%25D0%25BD%25D0%25B8.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj-yhVvwf7tejeJjsPEZe2vOz1tfl8nkTjnREEH4HPJJ-fIHHd7ZIXHjD6uJ9ireEArt_eSra4DYsr-609SGJVpZ8YvP_v_CEHLdWx_7kQA1fX3pj552YukayVxI8smXnFxRLn_tIdjlWpc/s800/%25D0%2594%25D0%25BE%25D0%25B2%25D1%2596%25D0%25B4%25D0%25BD%25D0%25B8%25D0%25BA%2520%25D0%25B1%25D0%25B0%25D0%25B3%25D0%25B0%25D1%2582%25D0%25BE%25D0%25B4%25D1%2596%25D1%2582%25D0%25BD%25D0%25BE%25D0%25B9%2520%25D1%2580%25D0%25BE%25D0%25B4%25D0%25B8%25D0%25BD%25D0%25B82.jpg)
0 коммент.:
Дописати коментар