пʼятниця, 29 липня 2011 р.

Уряд виділив додатково кошти на державну соціальну допомогу для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування


27 липня 2011 року на засіданні Уряду схвалено розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження додаткового розподілу обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім`ях за принципом «гроші ходять за дитиною».

Як зазначив Голова Державної служби молоді та спорту Равіль Сафіуллін, необхідність прийняття розпорядження обумовлена додатковим влаштуванням у період з січня по червень цього року 587 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу, та фінансовим забезпеченням уже функціонуючих таких сімей.

"Відповідно до розпорядження, за рахунок нерозподіленого резерву коштів субвенції, передбаченої статтею 18 Закону України «Про Державний бюджет України на 2011 рік», будуть виділені кошти у сумі 23 141 500 грн, що дасть можливість здійснювати виплати в повному обсязі", – додав Равіль Сафіуллін.

Джерело http://news.ligazakon.ua/news/2011/7/28/46815.htm

1 коммент.:

Biserka Šimunić, сказав...

з новим роком усіх вас .. Я був одружений протягом 4 років, після цих років все починало ставати потворним і майже щоразу, коли ми сварились і сварилися. є ще гірше на той час, коли він подав на розлучення. Я намагався змусити його передумати і залишитися зі мною. Але він виїхав з дому, і вона продовжувала подавати документи на розлучення. Я молився і пробував усе, але все одно нічого не працювало. Прорив відбувся, коли друг познайомив мене з цим чудовим, блискучим чарівником, який врешті-решт мені допоміг. Я ніколи не любив подібних речей, але просто вирішив неохоче спробувати, бо я був у відчаї і не мав вибору. Він робив особливі молитви і використовував коріння та трави. Він зателефонував мені впродовж 24 годин, і мені було шкода за все емоційну травму, яка коштувала мені, повернувся до будинку і ми продовжуємо це робити
жити щасливо. яке чудове диво доктор. Принц Акунда для мене та моєї родини. Я познайомив його з багатьма парами з проблемами в усьому світі, і вони мали хороші новини. Я впевнений, що хтось там потребує допомоги. WhatsApp: +2349071995123 або надішліть йому електронного листа за цим адресою..dralaba3000 @ gmail.com, тому докладіть додаткових зусиль, щоб зберегти ваш шлюб / стосунки, ви також можете зв’язатися з ним, якщо у вас виникнуть проблеми ..
1) Я хочу свого колишнього.
2) Вам завжди сняться кошмари.
3) Просування у вашому офісі
4) Чи хочеш ти дитину.
5) Ви хочете бути багатим.
6) Ви хочете назавжди залишити свого чоловіка / чоловіка наодинці.
7) Чи хочете ви мати контроль над цим шлюбом?
8) Ви хочете, щоб вас приваблювали люди
9) Нестача дітей.

Дописати коментар