четвер, 28 липня 2011 р.

У Комсомольську пройшла 4-та браслетна акція "Залишайся людиною"


27 липня 2011 р. у Комсомольську (Полтавщина) 15 активістів міської громадської організації «Центр «РОДІС» провели 4-ту браслетну вуличну акцію проти домашнього насильства. В різних мікрорайонах міста вони інформували комсомольчан про те, що насильство в сім’ї - не особиста справа і не просто проблеми окремої сім'ї, а злочин, закликали до неприйняття домашнього насильства.
Крім того, активісти поширювали спеціальні картки з порадами для жертв домашнього насильства стосовно того, як вести себе у кризовій ситуації, та номерами безкоштовних гарячих телефонних ліній з питань запобігання насильству Центру «Ла Страда – Україна»: 386 (з номерів МТС та Київстар), 0 800 500 335 (зі стаціонарних телефонів). Під час акції було розповсюджено близько тисячі малинових браслетів, що є символом національної інформаційної кампанії проти насильства між близькими людьми.
За свідченням активістів з кожною такою акцією все більше і більше стає комсомольчан, які вже обізнані з актуальністю проблеми насильства в сім’ї і з великим бажанням підтримують інформаційну кампанію «Залишайся людиною», декларують своє неприйняття насильства та моральну підтримку його жертв.

4-та браслетна акція відбулась в рамках національної інформаційної кампанії проти насильства між близькими людьми, організатором якої є Проект Європейського Союзу «Права жінок та дітей в Україні – комунікаційний компонент» спільно з Міністерством у справах сім’ї, молоді та спорту України. Координатором інформаційної кампанії в м. Комсомольську є ГО "Центр "РОДІС" за підтримки виконкому Комсомольської міської ради. Акцію також підтримали Міжнародний Центр "Ла Страда - Україна" та Інтернет-провайдер ТРК "ГОК".Дирекція ГО «Центр «РОДІС» дякує керівнику акції Володимиру Дмитренко та активістам Діані Стрижак, Ані Гордійчук, Аліні Кулик, Надії Єршовій, Ані Мохонько, Павлу Косорукову, Владу Смайловському, Тетяні Бейгул, Петру Біденко, Анастасії Сергеєвій, Альоні Гребенюк, Сергію Попову, Денису Біденко, Єгору Базавлуку, Євгену Мошнінову.

0 коммент.:

Опублікувати коментар