четвер, 28 липня 2011 р.

1-7 серпня 2011 р. Всесвітній тиждень грудного вигодовування


За ініціативи ВООЗ та Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) з 1-го по 7-е серпня 2011 р. проводиться Всесвітній тиждень грудного вигодовування.

Грудне вигодовування є ідеальним способом забезпечення дітей раннього віку поживними речовинами, необхідними для їх здорового росту і розвитку.

Всесвітній тиждень грудного вигодовування проводиться більш ніж в 120 країнах для стимулювання грудного вигодовування та покращення здоров'я дітей в усьому світі. Згідно Всесвітньому альянсу підтримки грудного вигодовування, координатора цього заходу, грудне вигодовування є найкращим способом надання новонародженим дітям необхідних для них поживних речовин. ВООЗ рекомендує виняткове грудне вигодовування дітей до досягнення ними шестимісячного віку.

Практично всі матері можуть годувати своїх дітей грудьми за умови, що вони отримують точну інформацію та підтримку з боку їх сімей і системи охорони здоров'я. До годівлі необхідно приступати протягом першої години після пологів.

Рекомендується проводити виключне грудне вигодовування протягом перших шести місяців, а потім разом із належним прикормом продовжувати грудне вигодовування до двох років або старше.

Джерело: сайт Всесвітньої організації охорони здоров'я http://www.who.int/mediacentre/events/annual/world_breastfeeding_week/ru/

На фотографії - комсомольчанка Євгенія Черневська з новонародженим сином Максимом Кир'яновим.
Фото Петра Шабанова (м. Комсомольськ)

1 коммент.:

Biserka Šimunić, сказав...

Привіт друзі, я Олена Авель з України. Я тут новачок, я не знаю, як тут все працює, але я прочитав тут добрі коментарі і додам трохи свого життя, тому що це буде корисно багатьом з нас тут, шукаючи відповіді та вирішення проблем стосунки. Я був у стосунках з Авелем чотири роки, він розлучився зі мною, я зробив усе, щоб повернути його, але все було марно, я так хотів його через любов, яку маю до свого чоловіка, я запитав його про все, що я давав обіцянки, але він відмовився. Я пояснив проблему своїх стосунків з колегою на роботі, і вона запропонувала мені скоріше зв'язатися з заклинателем любові, який міг допомогти мені зробити любовний заклинання, щоб повернути чоловіка додому, але я жінка, яка ніколи не вірила в магію, я мала не було вибору, я спробував, я зв’язався із заклинателем заклинань, і він сказав мені, що немає проблем, що все буде добре протягом трьох днів, мій колишній повернеться до мене протягом трьох днів, доктор алаба кинув заклинання в повітря і кожен другий правописний шарм у своєму храмі на моє ім'я серед ночі. Дивно, але другий день був близько обіду. 16.00 Мені зателефонували з невідомого номера, мені зателефонував колишній чоловік, я був настільки здивований, що відповів на мій телефонний дзвінок, побачивши, що це мій чоловік. . оскільки все було не так, він сказав, що хоче, щоб я повернулася до нього, щоб любити мене набагато більше. Я був такий щасливий, і я пішов до нього, як ми почали щасливо жити разом донині. З тих пір я пообіцяв поділитися своїми добрими новинами з любовними іграми, які чудово працюють без будь-яких побічних ефектів. Я твердо маю намір, що хтось, кого я знаю, має проблеми у стосунках, може бути корисним для такої людини, посилаючись на неї, єдину справжню та потужну перевірку правопису, яка допомогла мені вирішити мою шлюбну проблему. електронна пошта: dralaba3000@gmail.com, ви можете надіслати йому електронне повідомлення, якщо вам потрібна допомога у ваших стосунках або іншим чином. або ви можете зв’язатися з ним за допомогою WhatsApp: +2349071995123
як:
1) любовні ігри повертаються до втраченого кохання
2) Заклинання втраченого кохання возз’єднання з колишнім
3) Розлучення
4) Шлюбні ролі
5) правописне скріплення
6) Порушення заклинань
7) Просування офісних рейтингів
8.) Хочете бути вагітною та мати свою дитину.
9) Ви хочете задовольнити свою кохану
через dralaba3000@gmail.com

Дописати коментар