четвер, 28 липня 2011 р.

1-7 серпня 2011 р. Всесвітній тиждень грудного вигодовування


За ініціативи ВООЗ та Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) з 1-го по 7-е серпня 2011 р. проводиться Всесвітній тиждень грудного вигодовування.

Грудне вигодовування є ідеальним способом забезпечення дітей раннього віку поживними речовинами, необхідними для їх здорового росту і розвитку.

Всесвітній тиждень грудного вигодовування проводиться більш ніж в 120 країнах для стимулювання грудного вигодовування та покращення здоров'я дітей в усьому світі. Згідно Всесвітньому альянсу підтримки грудного вигодовування, координатора цього заходу, грудне вигодовування є найкращим способом надання новонародженим дітям необхідних для них поживних речовин. ВООЗ рекомендує виняткове грудне вигодовування дітей до досягнення ними шестимісячного віку.

Практично всі матері можуть годувати своїх дітей грудьми за умови, що вони отримують точну інформацію та підтримку з боку їх сімей і системи охорони здоров'я. До годівлі необхідно приступати протягом першої години після пологів.

Рекомендується проводити виключне грудне вигодовування протягом перших шести місяців, а потім разом із належним прикормом продовжувати грудне вигодовування до двох років або старше.

Джерело: сайт Всесвітньої організації охорони здоров'я http://www.who.int/mediacentre/events/annual/world_breastfeeding_week/ru/

На фотографії - комсомольчанка Євгенія Черневська з новонародженим сином Максимом Кир'яновим.
Фото Петра Шабанова (м. Комсомольськ)

0 коммент.:

Опублікувати коментар