понеділок, 28 лютого 2011 р.

Проект «Дитина має право знати» в Комсомольську


31 серпня 2010 р. у Комсомольську стартував міський соціальний проект «Дитина має право знати». Він є просвітницьким і спрямований на профілактику сколіозу та порушень постави у дітей дошкільного і шкільного віку.

Сама ідея проекту «Дитина має право знати» належить нашим колегам з м. Павлоград Дніпропетровоської обл. громадській організації «Здоров’я дитини». Тож ми не стали змінювати назву проекту, наповнивши його змістом згідно зі специфікою своєї діяльності та особливостями наших місцевих умов. «Дитина має право знати» є партнерським соціальним проектом, реалізацію якого в м. Комсомольську ініціювали громадська організація «Центр розвитку дитини і сім’ї “РОДІС» спільно з телерадіокомпанією «ГОК».

31 серпня, напередодні Дня знань, у виконкомі Комсомольської міської ради відбулася презентація проекту «Дитина має право знати» для представників міського відділу освіти та всіх дошкільних і загальноосвітніх закладів міста, міського управління охорони здоров’я, міських бібліотек, ЗМІ.

Першим етапом реалізації проекту «Дитина має право знати» стало вручення понад 600 примірників книги Римми Федорової «Папа, спасибо за осанку!» 40 примірників інформаційних санітарних бюлетенів стосовно профілактики сколіозу у дітей представникам усім навчальних закладів, медичних установ та бібліотек м. Комсомольська.

Директор ТОВ «ТРК «ГОК» Володимир Богодист як батько, як свідомий член міської громади і як керівник соціально відповідального підприємства вважає проблему профілактики сколіозу і порушень постави у дошкільнят і школярів Комсомольська надзвичайно актуальною. Тому він не лише фінансово підтримав проект, а й вніс суттєві пропозиції під час формування програми проектних заходів. Мова зокрема йдеться про створення тематичну телевізійну програму із залученням фахівців, робота яких є дотичною до окресленої проблеми. І перш за все, планується запросити на знімання випуску телепрограми авторку брошури «Папа, спасибо за осанку!» Римму Федорову, а також її батька, Славу Федорова, голову Павлоградської громадської організації «Здоров’я дитини».

Реалізація міського соціального проекту «Дитина має право знати» у Комсомольську запланована на тривалий період, тож ГО «Центр «РОДІС» спільно з ТРК «ГОК» розраховують на покращення ситуації зі здоров’ям маленьких комсомольчан.

0 коммент.:

Дописати коментар