понеділок, 8 листопада 2021 р.

Софія Макаренко - номінантка Волонтерської премії ГІ "Євромайдан SOS"

Щороку 30 листопада ініціатива Євромайдан SOS відзначає Волонтерською премією "звичайних людей, які роблять надзвичайні речі".

Нагороджують щоразу понад 100 волонтерів з усієї України та з-за кордону. 

Цьогоріч до списку номінантів Волонтерської премії потрапила Софія Макаренко. 

Вона, окрім численних волонтерських активностей, близько 10 років займається громадською діяльністю в ГО "Центр "РОДІС" (м. Горішні Плавні).

Ось як представила Софію ініціатива Євромайдан SOS 👇

🔴 Софія Макаренко з дитинства волонтерить у своєму рідному місті та допомагає організовувати свята, проводить тренінги, роздає листівки. У 2018 Софія стала Агенткою Волонтерства, завдяки чому проводила різноманітні активності в Черкасах і розвивала там волонтерську спільноту. Згодом Софія стала тренером Школи Волонтерства, і сама організовувала Школу Волонтерства в Черкасах і Горішніх Плавнях. Щоб сприяти поширенню волонтерства в місті, Софія менторила учасників Агентів Волонтерства з 2020 по 2021 та допомагала їм організовувати проєкти, що сприяють вирішенню або покращенню певних соціальних проблем.
💬 “Я пишаюся тим, що після Шкіл Волонтерства, які тренерила і які організовувала є люди, що закохалися в волонтерство й волонтерять і досі. Для мене це вагомий показник моєї роботи, адже чим більше стає волонтерів тим швидше стане краще жити", - ділиться Софія.

ДОВІДКОВО:
Волонтерська премія була заснована в 2014 році, щоб підтримати звичайних
людей, які роблять надзвичайні речі. Вона ставить за мету відзначити роботу волонтерів, які працюють у різних сферах.
Премія є негрошовою, і покликана підтримати волонтерський рух в Україні, показати суспільству його важливість та різноманітність, а також заохотити інших людей до суспільно-корисної праці. Саме тому ми відзначаємо усіх без винятку волонтерів, яких було номіновано на Премію, а журі додатково обирає кількох лауреатів.
Джерело: Євромайдан SOS.

0 коммент.:

Дописати коментар