пʼятниця, 29 травня 2020 р.

До участі у фотоконкурсі «Я люблю Україну» запрошують аматорів і професіоналів


До участі у фотоконкурсі «Я люблю Україну» запрошуються аматори і професіонали будь-якого віку. Учасником може стати кожен, хто захоплюється фотографією та бажає присвятити свою фотороботу темі конкурсу.
Мета конкурсу - ствердження цінності людини в Україні через фотомистецтво.
Головна тема фотографій - особистий погляд фотографа на країну, на проблеми, пов'язані з природою і навколишнім середовищем. Висвітлення гордості країни.
Головний критерій оцінки фотографій - найкраще вираження теми конкурсу.
Учасник фотоконкурсу може подати до 5 авторських фоторобіт за основними тематичними розділами:
► «Моя маленька батьківщина» (виховання громадянської позиції починається з любові, поваги до рідного краю - міста, де ти народився та живеш);
► «Зв'язок поколінь» (пам'ятаючи та зберігаючи своє родинне коріння та традиції, ми зміцнюємо своє майбутнє);
► «Свято життя» (щасливі миттєвості повсякденного життя);
► «Моє зелена країна» (природа - основне джерело краси, гармонії та здоров'я у житті: 1.Вплив життєдіяльності людини на природу, 2. Найкращий пейзаж природи);
► «Через терни до зірок» (впевненість у власних силах, потягу до самовдосконалення за будь-яких обставин долі);
► «Моя сім'я - мій світ» (сім'я - найголовніше у житті людини, щаслива родина - впевнений старт у майбутнє);
► «Україна - країна культурний подій та зустрічей» (Всебічний, багатогранний духовний розвиток людини - необхідна умова процвітання суспільства і держави);
► «Україна - країна відпочинку і розваг» (Україна - назавжди залишається в пам'яті гостей джерелом духовної наснаги та місцем прекрасного відпочинку);
► «Молодь - наше майбутнє»;
► «Погляд в минуле» (Україна - країна церковна, музейна, архітектурна);
► «Україна - сьогодні» (Україна - потужний культурний центр зосередження усієї багатовікової спадщини українського народу - чарівний куточок Землі, яскрава перлина в намисті Європи).
Кращі фотороботи конкурсу буде презентовано у серпні 2020 року на Всеукраїнській фотовиставці у рамках проведення та заключних заходів до Дня Незалежності.
Вимоги до робіт що беруть участь у фотоконкурсі:
  • Фото зроблені в межах України, які раніше не публікувалися.
  • На фотоконкурс приймається не більше 2 фотографій з кожного напрямку від одного автора.
  • Кольорові і чорно-білі фотографії формату не менше 20 х30 см.
  • Фотороботи потрібно надсилати у електронній (формат JPEG без стиснення,), або в роздрукованій версії.
Подати роботу до фотоконкурсу можна:
1. Надіславши за поштовою адресою: 01024, Київ-24, вул. Еспланадна, 4/6, оф. 104 (з позначкою «Фотоконкурс «Я люблю Україну»), обов'язково вказавши на звороті фотографії та на окремому аркуші (10х10) назву роботи, ім'я та координати автора роботи, (в т. ч. контактний телефон та повну адресу: код та назву населеного пункту).
2. Надіславши на електронну пошту: e-mail: liros@ukr.net  обов'язково вказавши назву роботи, ім'я та координати автора роботи, (в т.ч. контактний телефон та повну поштову адресу: код та назву населеного пункту ).
Фотоконкурс розпочався з 1 березня 2020 р. і триватиме по 31 липня 2020 р. 18.00 год.
Переможців конкурсу обере журі змагань, до якого входитимуть за згодою сторін: Відомі фотомайстри, представник генерального спонсора, керівник г/о «ЛІРОС», та ін. (Склад журі може змінюватися).
З 1 серпня по 20 серпня відбудеться визначення переможців фотоконкурсу. В процесі проведення конкурсу «Я люблю Україну» буде створено окрему номінацію приз глядацьких симпатій.
Переможець глядацьких симпатій обиратиметься до 21 серпня за результатами відкритого голосування на цьому сайті та відвідувачами фотовиставки.
Проектом передбачено проведення прес-конференції за 2-3 дні до відкриття фотовиставки за участю організаторів та зацікавлених осіб. Нагородження переможців конкурсу за рішенням журі відбудеться в рамках проведення фотовиставки «Я люблю Україну» у серпні 2020 до Дня Незалежності. 
Найкращі фотороботи будуть виставлені на виставці, яка проходитиме з 24 по 31 серпня 2020 р. в великому виставковому залі Українського фонду культури.
Фотороботи надсилаються до 31 липня 2020 року з поміткою Фотоконкурс «Я люблю Україну» електронною поштою на адресу:e-mail: liros@ukr.net або кур'єрською доставкою за адресою, рекомендованим листом за адресою: 01004, Київ-24, вул. Еспланадна, 4/6, оф. 104.
Переможцям будуть вручені призи в Загальній, Юнацькій і Дитячій категоріях. Переможці у Загальній категорії отримає диплом та цінний приз. Також передбачені окремі призи в категоріях Юнацька і Дитяча.
До Загальної категорії входять учасники у віці 25 років і більше, до Юнацької категорії - учасники у віці від 15 до 24 років, до Дитячої категорії - учасники у віці 14 років і молодше.
Журі конкурсу буде оцінювати кольорові і чорно-білі, а також традиційні і цифрові знімки на рівних підставах.
До складу журі, увійшли всесвітньо відомі художники-фотографи. Організатор конкурсу - творче об'єднання «ЛІРОС».
Подати роботу до фотоконкурсу можна:
  • Надіславши за поштовою адресою: 01024, Київ-24, вул. Еспланадна, 4/6, оф.104 (з позначкою «Фотоконкурс «Я люблю Україну»), обов'язково вказавши на звороті фотографії та на окремому аркуші (10 х10) назву роботи, ім'я та координати автора роботи, (в т. ч. контактний телефон та повну адресу: код та назву населеного пункту).
  • Надіславши на електрону пошту: e-mail: liros@ukr.net обов'язково вказавши назву роботи, ім'я та координати автора роботи, (в т.ч. контактний телефон та повну поштову адресу: код та назву населеного пункту).
Участь у конкурсі безкоштовна.
Участь у конкурсі підтверджує згоду фото автора на безкоштовне використання робіт зі сторони г/о «ЛІРОС» у публікаціях про конкурс у пресі, брошурах, інтернет-ресурсах тощо.
Подання робіт на фотоконкурс підтверджує Вашу згоду з його умовами. ГО «ЛІРОС» не несе відповідальність за надіслані фотографії.
Оголошення результатів конкурсу також відбудеться у ЗМІ та на сайті "ЛІРОС" https://liros1.webnode.com.ua/l/vseukrajinskij-fotokonkurs-pid-nazvoyu-ya-lyublyu-ukrajinu/  e-mail: liros@ukr.net  

0 коммент.:

Дописати коментар