субота, 29 грудня 2018 р.

Відбулося 12-те заняття Безкоштовних курсів української мови у місті Горішні Плавні


29 грудня відбулося заняття Безкоштовних курсів української мови у місті Горішні Плавні. Напередодні новорічних свят обмінялися новинами і вітальними листівками та подарунками.

Приємним сюрпризом став виступ випускника БКУМ-2018 В’ячеслава Кошелєва, відомого у місті поета і барда.Традиційно обмінюючись новинами, згадали, що недавно в Україні відзначали 180-річчня від дня народження видатної української письменниці Марко Вовчок. Тож стала у нагоді тематична виставка книг, яку підготували працівники бібліотеки.Закріпили знання і навички з пройдених тем у формі мовних вправ і творчих ігор. Зокрема, йшлося про тему «анатомія людини»; правила вживання у мові власних назв, в т.ч. звертання; правила вживання у мові чоловічих і жіночих прізвищ; повторили тему «прикметники» та ступені їх порівняння; вправлялися у вимові шиплячих звуків.


Під час активного спілкування обговорили художні особливості «Енеїда» Івана Котляревського, читали вголос фрагменти твору. Добирали рими до запропонованих іменників, які й перейшли у домашнє завдання. 

Домовилися, що наступне заняття відбудеться у суботу 12 січня о 14.00. Домашнє завдання:

1. Скласти вірш (вірші) з використанням запропонованих іменників.

2. Скласти твір «Як я зустрів (зустріла) Новий рік» (у будь-якому жанрі).

3. Підготувати анотацію прочитаної книги.Дякуємо Нігіні Стогній за фото. Спасибі міській центральній бібліотеці за підтримку.

0 коммент.:

Дописати коментар