середа, 16 березня 2016 р.

Долучіться до всесвітньої кампанії "Година Землі 2016"

У суботу, 19 березня о 20:30 люди по всьому світі вимкнуть світло на одну годину, "Годину Землі", щоб продемонструвати необхідність об’єднаних дій для збереження природи нашої Планети.

Окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, цьогорічна кампанія робить наголос на необхідності щоденних дій кожного громадянина, компанії та уряду у сфері енергоефективності, збереження навколишнього середовища, ощадливого використання природних ресурсів задля подолання проблеми зміни клімату і досягнення гармонії з природою.

Це чудова можливість для кожного громадянина України зробити свій внесок у поліпшення загальної екологічної ситуації.

Довідкова інформація:

"Година Землі" була розпочата у 2007 році Всесвітнім фондом природи (WWF) в Австралії з метою привернути увагу до проблеми зміни клімату. У 2008 році ця успішна акція поширилася світом, у ній взяли участь більше 50 мільйонів людей у 35 країнах світу. Україна приєдналася до всесвітньої кампанії у 2009 році.

"Година Землі 2015" року була безпрецедентним успіхом – приєдналися більше 7000 міст у 172 країнах по всьому світі. Серед тих, хто підтримав подію, були мери м. Париж, Гонконг, Ріо-де-Жанейро, відомі політики, діячі культури та багато інших. В Україні до кампанії долучилися більше 50 міст та містечок, у тому числі Київ, Одеса, Львів, Харків, Полтава та інші.

Всесвітній фонд природи (WWF) звертається до усіх небайдужих з проханням підтримати проведення в Україні 19 березня всесвітньої кампанії "Година Землі 2016".

0 коммент.:

Дописати коментар