21-22 грудня у Києві відбувся всеукраїнський всеукраїнський навчально-методичний семінар "Соціально-педагогічна та психологічна допомога учасникам навчально-виховного процесу в період конфлікту в Україні".
Організаторами заходу стали Міжнародний жіночий правозахисний центр "Ла Страда-Україна" спільно з Українським науково-методичним центром практичної психології та соціальної роботи НАПН України.
Програма семінару була спрямована на підведення підсумків роботи тренерів у поточному році та визначення перспектив на 2016 рік, обмін досвідом із ведення соціально-педагогічної роботи з педагогами, дітьми та батьками в період військового конфлікту в Україні, обговорення актуальних питань тренерської роботи.
Полтавську область представляла тренер Лілія Дмитренко, яка є директором ГО "Центр "РОДІС". Вона реалізовувала проектні заходи в навчальних закладах за підтримки методичного кабінету відділу освіти виконкому Комсомольської міської ради.
0 коммент.:
Дописати коментар