пʼятниця, 18 вересня 2015 р.

У Комсомольській ЗОШ І-ІІІ ст. №6 пройшло два методичні заходи з організації профілактичної роботи

17 та 18 вересня у Комсомольській ЗОШ І-ІІІ ст. №6 відбулися два методичні заходи для педагогічних працівників з питання «Правила безпеки та можливості отримання допомоги в період конфлікту в Україні».

В контексті нових викликів, які постали перед країною, педагогічним працівникам доводиться переглядати практику виховної роботи та захисту дітей в навчальному закладі. 

В учителів виникає необхідність пояснювати дітям, що відбувається, як реагувати на конфлікти, що розгортаються між дітьми, як утриматися від жорстких чи емоційних оцінок, як не нашкодити дітям, а навпаки – бути корисними, допомогти їм. 


Така специфічна робота для багатьох педагогів є новою. Тож їм в нагоді стануть методичні рекомендації з формування навичок безпечної поведінки в дітей в сучасних умовах. 

Окрему увагу приділено можливостям отримання необхідної гуманітарної, психологічної, соціальної та правової допомоги дітям та їхнім сім’ям, зокрема з числа внутрішньо переміщених осіб.

В методичних рекомендаціях йдеться про особливості організації та здійснення соціально-педагогічної роботи в загальноосвітньому навчальному закладі з педагогами, дітьми та батьками. 


Для практичної роботи учителям Комсомольської ЗОШ І-ІІІ ст. №6 було передано методичні рекомендації «Правила безпеки та можливості отримання допомоги в Україні», які допоможуть їм правильно побудувати соціально-педагогічну роботу в класах.

Заходи провела тренер НТМ Міжнародного правозахисного центру «Ла Страда – Україна» Лілія Дмитренко за підтримки адміністрації ЗОШ І-ІІІ ст. №6 та відділу освіти виконкому Комсомольської міської ради.


Методичні заходи відбулися в рамках проекту  «Гуманітарна допомога для внутрішньо переміщених осіб та громад, які зазнали наслідків конфлікту у Східній Україні», який реалізує Центр «Ла Страда – Україна» за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини у співпраці з «Діаконія Катастрофенхільфе».

0 коммент.:

Дописати коментар