понеділок, 31 серпня 2015 р.

До Дня Державного Прапора України в Комсомольську провели велопарад

23 серпня велоактивісти міста Комсомольська, що на Полтавщині, провели велопарад до Дня Державного Прапору України. Його учасниками стали близько п’ятдесяти комсомольчан різного віку

Організатором велопараду виступила Громадська ініціатива "Веломісто" за підтримки ФОП С.Рудий і ФОП Б.Рудий («Ваші вікна»).

Велосипедисти, учасники велопараду, стартували від пам’ятникаТ.Г.Шевченку, проїхали з синьо-жовтими прапорами і прапорцями вулицями міста. 

Фінішували в міському парку культури і відпочинку. Там велоактивісти взяли участь в громадському опитуванні щодо проблем велоінфраструктури міста. 

Завершився захід презентацією Громадської ініціативи "Веломісто", в ході якої було обговорено основні напрями її діяльності та можливості для розвитку велоруху в Комсомольську. 

Фотозвіт за посиланням https://picasaweb.google.com/118126056445461230080/2308201502 Громадська ініціатива "Веломісто" об'єднує велоактивістів міста Комсомольськ Полтавської області. Це платформа для реалізації проектів, спрямованих на розвиток велоруху та покращення велоінфраструктури міста.

Основні напрями діяльності ГІ «Веломісто»:
- створення та розвиток мережі велодоріжок і веломаршрутів;
- створення та збільшення кількості велопарковок;
- підвищення рівня культури водіння - культури поведінки на дорозі як велосипедистів, так і водіїв;
- створення та розвиток велотуризму.

Конт. тел. ГІ «Веломісто» 0960634213.


0 коммент.:

Дописати коментар