четвер, 19 березня 2015 р.

У професійному будівельному ліцеї м. Комсомольська відбувся тренінг з безпечного користування Інтернетом

18 березня у професійному будівельному ліцеї м. Комсомольська відбувся тренінг з безпечного користування Інтернетом, учасниками якого стало 11 учнів. 

Захід пройшов за підтримки ГО «Центр розвитку дитини і сім’ї «РОДІС» та Міжнародного центру «Ла Страда – Україна».

В ході тренінгу молодь обговорювала переваги і загрози користування Інтернетом, а також визначила основні небезпеки, які можуть чекати його користувачів. Зокрема учні мали змогу повправлятися у визначенні справжнього «обличчя» віртуальних співрозмовників та визначити способи уникнення небезпек в глобальній мережі.

Учасники тренінгу отримали спеціальні інформаційні листівки з правилами безпечного поводження в Інтернеті та номерами телефонів Національної «гарячої лінії» з питань запобігання насильству та захисту прав дітей  0-800-500-225 та 386  (безкоштовно). Зателефонувавши за цими номерами, можна отримати кваліфіковану пораду щодо того, як себе поводити і що робити у випадках виникнення проблем, пов’язаних з небезпекою в Інтернеті.Дирекція ГО «Центр «РОДІС» висловлює вдячність адміністрації ПБЛ м. Комсомольська за співпрацю, а також дякує завідувачу сектору роботи з молоддю Володимиру Дмитренку за проведення тренінгу.

0 коммент.:

Дописати коментар