неділя, 4 травня 2014 р.

Відбулось 5-те заняття тренінгу для молоді «Ділова людина. Шляхи становлення»

3 травня 2014 року в  приміщенні міської бібліотеки відбулось 5-те заняття тренінгу для молоді «Ділова людина. Шляхи становлення».

«Спосіб життя і здоров'я ділової людини», «Діагностика власного способу життя» та «Вплив особистих властивостей на формування ділових якостей людини» - такі теми цього разу опрацьовували учасники навчального тренінгу.

Нагадаємо, що метою тренінгового курсу є розвиток у дівчат і хлопців  ділових якостей, допомога їм у формуванні стратегії власного професійного життя, в розумінні, що таке становлення та розвиток ділової людини, в опануванні основами ділової етики, ефективного спілкування та ін..Заняття тренінгового курсу "Ділова людина. Шляхи становлення" проходять безкоштовно 1 раз на тиждень (у вихідний день) на базі Комсомольської міської публічної бібліотеки. Загальна кількість тренінгових занять - 18. Тренінг передбачає такі форми роботи, як лекції, практичні заняття, дискусії, дебати, проектну діяльність тощо.

Учасники по завершенню тренінгу отримають відповідні сертифікати і, головне, знання й уміння, що допоможуть їм у підготовці до самостійного життя і праці в сучасних соціально-економічних умовах.

Організатор тренінгу – сектор роботи з молоддю ГО «Центр «РОДІС» за підтримки Комсомольської міської публічної бібліотеки та БФ «Подаруй надію». Під час підготовки тренінгу використано матеріал канд. пед. наук Л.А.Мартинець.

0 коммент.:

Дописати коментар