субота, 8 лютого 2014 р.

Як влаштувати дитину в дитячий садок за електронною чергою

Багато батьків не раз стикалися з проблемою отримання місця для своїх дітей у дитячому садку. Тепер для них створено можливість поставити свою дитину в чергу, не виходячи з дому. Для цього необхідно заповнити форму у розділі "Мої заявки" на сайті "Електронна реєстрація в дошкільний навчальний заклад"  https://reg.isuo.org/login?to=%2Fparents

Далі можна відслідковувати статус поданої заявки і стежити за просуванням черги. Крім того, є можливість переглянути інформацію про нормативну наповнюваність, про черги в дошкільні установи, дізнатися всю необхідну інформацію про всі дитячі садки обраного регіону.

На сайті електронної реєстрації батькам надана можливість подаіння заяви для постановки на облік у відділі освіти адміністрації району (за місцем проживання) дитини, що потребує місце в дошкільному навчальному закладі. 

Для успішної реєстрації дитини в електронній черзі при заповненні форми заяви, батьки мають вказати достовірну інформацію. Подавати заявку можна лише в один дошкільний навчальний заклад. При необхідності, обраний ДНЗ можна змінити, звернувшись до відповідальної особи. 

Подання в електронному вигляді заяви забезпечує попередню реєстрацію дитини в електронній черзі з визначенням дати постановки на облік, яка є основою формування черговості.

Для підтвердження інформації, зазначеної в заяві, необхідно протягом 10 робочих днів з дня подання заяви звернутися до відповідальної особи у дошкільному навчальному закладі з оригіналами документів (свідоцтво про народження дитини, документ, що підтверджує наявність пільг) або прикріпити до заяви скан-копії вищевказаних документів. 

Якщо заповнена батьками форма заяви за змістом не буде відповідати оригіналам документів або доданим скан-копіям, їх заяву буде анульовано. Якщо інформація, зазначена в заяві, підтверджена документами, то дитина отримує постійну реєстрацію в електронній черзі за первісною датою подання заяви в електронному вигляді.

Перед початком роботи слід ознайомтесь з інструкцією для батьків щодо електронної  реєстрації  https://reg.isuo.org/upload/manual_ukr.pdf

У разі виникнення складнощів під час електроннйої реєстрації дитини, допомогу батькам можуть надати відповідальні працівники  дошкільних навчальних  закладів:

ДНЗ "Попелюшка" https://reg.isuo.org/preschools/view/id/45861?year=2014
ДНЗ "Росинка" https://reg.isuo.org/preschools/view/id/45858?year=2014
ДНЗ "Горобинка" https://reg.isuo.org/preschools/view/page/4/id/45860?year=2014
ДНЗ "Дзвіночок" https://reg.isuo.org/preschools/view/page/4/id/45855?year=2014
ДНЗ "Чебурашка" https://reg.isuo.org/preschools/view/id/45859?year=2014
ДНЗ "Сонечко" https://reg.isuo.org/preschools/view/id/45856?year=2014
ДНЗ "Казка" компенсуючого типу https://reg.isuo.org/preschools/view/id/45863?year=2014
ДНЗ "Золота рибка" https://reg.isuo.org/preschools/view/id/45862?year=2014
ДНЗ "Дюймовочка" 


Джерело: Матеріали сайту "Електронна реєстрація в дошкільний навчальний заклад"  

0 коммент.:

Дописати коментар