середа, 23 січня 2013 р.

У Комсомольську розпочато підготовку до оздоровчого літнього періоду 2013 року

Відділ у справах сім’ї та молоді виконкому Комсомольської міської ради здійснює направлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки до оздоровчих таборів у Полтавській області та на узбережжі моря.

За кошти обласного бюджету діти пільгових категорій віком з 7-ми до 18-ти років можуть отримати путівки:

1. Безоплатні:
-     діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, які навчаються в інтернатних закладах області
-     діти, що постраждали від наслідків стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф, крім дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи;
-     діти, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків;
-     діти з малозабезпечених сімей;
-     бездоглядні та безпритульні діти.
-     діти з багатодітних сімей.

2. Путівки з частковою оплатою у розмірі 10 відсотків від вартості путівки (10% сплачують батьки або з інших джерел, не заборонених законодавством):
- діти-інваліди (якщо захворювання не перешкоджає перебуванню дитини у оздоровчому закладі);

3. Путівки з частковою оплатою у розмірі 20 відсотків від вартості путівки (20% сплачують батьки або з інших джерел, не заборонених законодавством):
- талановиті та обдаровані діти (переможці міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, відмінники навчання, діти, які є лідерами дитячих громадських організацій, дитячі творчі колективи та спортивні команди);

4. Путівки з частковою оплатою у розмірі 30 відсотків від вартості путівки (30% сплачують батьки або з інших джерел, не заборонених законодавством):
-  діти, які перебувають на диспансерному обліку;

5. Путівки з частковою оплатою у розмірі 50 відсотків від вартості путівки (50% сплачують батьки або з інших джерел, не заборонених законодавством):
-         діти працівників бюджетної сфери;
-      діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, які перебувають під опікою та піклуванням, виховуються в дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях;
-         діти працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села.

За довідками та консультаціями звертатись у виконком, відділ у справах сім’ї та молоді, каб. 225 або за телефоном 2-10-23, головний спеціаліст відділу Цілуйко Оксана Іванівна.
З 4 січня приймаються заяви на отримання путівок (при собі мати копію свідоцтва про народження дитини).

Джерело:  офіційний сайт Комсомольської міської ради

0 коммент.:

Дописати коментар